Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Lenne egy kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Lenne egy kérdésem hozzátok? Lehet kicsit gáz.

Figyelt kérdés

Ti együtt maradnátok később is a párotokkal, ha kiderülne hogy betegsége van? Én 2 éve együtt vagyok a barátommal és kiderült hogy már fél éve IBS-em van (irritábilis bél szindróma - gyakran kell wc-znem :(). Sajnos nem tudják mivel gyógyítani, gyógyszer nem igen van rá.

A probléma meg az, hogy ha együtt akarunk elmenni valahova, sokszor nem sikerül miattam. Félek hogy emiatt elhagy a nagy Ő-m! :( Tudom ugyanis, hogy eléggé zavarja ez... Hogy tudnék ezen a helyzeten javítani?


2011. nov. 15. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Földiszederlevél­ vagy málnalevélteát nem próbáltad?
2011. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem ha ezért szakít veled akkor meg sem érdemel téged, erről nem tehetsz ezért ne is örlődj miatta, szervezd úgy a dolgokat hogy inkább többet legyetek otthon, az is lehet nagyon jó, nem csak ha mászkáltok erre-arra, és jobbulást :)
2011. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! :) Jól esik hogy kb mki egy véleményen, remélem tényleg Ő a nagy Ő!! :)

Tényleg sokmindent próbáltam már: orvosokat, természetgyógyászatokat. Voltam íriszdiagnosztikán, kaptam direkte rám szabott gyógyteát, szedtem nervenpfleget, bélflórákat (Normaflore, Protexin, Normix aztán Protexin IBS florea), szedek béres cseppet, C vitamint, B vitamin komplexet, ajánlottak már 50000 féle gyógyszert... de semmi.

Ez olyan mint ha valaki lisztérzékeny vagy cukorbeteg. Gyógyítani nem tudják, csak kezelni...hát ez van.

Aki esetleg fiú írta hogy ilyenje van kb, vegye komolyan, mert akármi lehet, pl bélgyulladás is.. Sajnos ezért várok most én is a tükrözésemre :(

2011. nov. 15. 21:47
 14/17 Damu válasza:
Próbálkozz természetgyógyásszal(homeopátia).Nekem foltos hajhullásom volt beszedtem rá 8 féle antibiotikumot 2,5 éven keresztül és nem segítettek a mérgek.Aztán elmentem egy természet gyógyászhoz 2 dolgot kaptam: az egyik a méregtelenitö, a másik az antibacilus.egyszer kellett beszednem.Igaz ez nem a te betegséged de Probáld meg!!!Amúgy a betegséged nem lehet kifogás.Üdv!
2011. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Damu válasza:
Oh ne haragudj pont akkor olvastam hogy probálkoztál természetgyogyászattal is miután elküldtem.:)
2011. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Lifeishard ***** válasza:

Ha bulizni készültök, szívj el előtte egy jointot, tuti, h nem fogsz idegeskedni. :)


Egyébként, nálam ez nem lenne szakítóok.

2011. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a "normális válaszokat" :) Aranyosak vagytok!!
2011. nov. 16. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!