Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Lenne egy kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Lenne egy kérdésem hozzátok? Lehet kicsit gáz.

Figyelt kérdés

Ti együtt maradnátok később is a párotokkal, ha kiderülne hogy betegsége van? Én 2 éve együtt vagyok a barátommal és kiderült hogy már fél éve IBS-em van (irritábilis bél szindróma - gyakran kell wc-znem :(). Sajnos nem tudják mivel gyógyítani, gyógyszer nem igen van rá.

A probléma meg az, hogy ha együtt akarunk elmenni valahova, sokszor nem sikerül miattam. Félek hogy emiatt elhagy a nagy Ő-m! :( Tudom ugyanis, hogy eléggé zavarja ez... Hogy tudnék ezen a helyzeten javítani?


2011. nov. 15. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen betegségről lenne szó akkor NEM befolyásolná a párommal szembeni nézeteimet, szóval együtt maradék vele továbbra is :) 21/F
2011. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szeret, akkor biztosan nem fog neki gondot okozni.Ha meg gondot okoz ne búslakodj,majd jön egy olyan aki elfogad minden bajoddal és tulajdonságoddal.(őt hívják a nagy Ő nek)
2011. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ő tudja, hogy ez a bajod konkrétan? miért zavarja őt? haragszik rád vagy a szemedre veti? én nem hagynálak el, mindenkinek lehetnek ilyen bajai, nem a te hibád
2011. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tudja pontosan, hogy mi a bajom, mert mindig, mindent megbeszélünk! Őt csak ez zavarja, hogy ha közösen megbeszélünk barátokkal valami programot, és indulás előtt mondjuk fél órával "rámjön", akkor lehet ugrott az aznapi program. Ilyenkor kicsit ideges is leszek, ez pedig olaj a tűzre... így inkább nem merek elindulni :(

sajnos aki nem tapasztalta még meg ezt, az nem tudja milyen kellemetlen betegség! :S

2011. nov. 15. 15:17
 5/17 anonim ***** válasza:
És próbáltál már gyógyszereket amik ideiglenesen segítenek hasmenés ellen? Édesanyám gyomra is elég vacak ő is szed valamit, hogy ne kelljen folyamat elfutkoznia :) 21/F
2011. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos már sokmindenen túl vagyok. Ez a betegség nem tudják minek a hatására jön elő - gyógyítani sem tudják. Sajnos nem használ neki az idegeskedés, akkor felerősödik. Hasfogó nem jó rá (max placebó hatása van), diéta jó rá (tejmentes pl). Kaptam vitaminokat, béres cseppet, szedtem 5 féle bélflórát... jelenleg ott tartok hogy talán tükrözni fognak.. hétvégén derül ki :(

21 éves vagyok és a legszebb éveimet tönkreteszi ez a kór...

2011. nov. 15. 15:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne így fogd fel!!!


Pont, hogy segít neked a NAGY ŐT megtalálni. Aki melleted van, szeret így, az igazi pár. Akinek ez kifogás, az sosem szeretett!


Ha átgondolod, rájösz, hogy igazunk van!


23/L

2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Értem. Hát nekem azóta nem az igazi a gyomrom mióta kivették a vakbelem, van hogy ha rámjön egész délelőtt wc-re futkozhatok ezért is tartottam attól amikor 4-5 órát kellett egybe buszoznom, de szerencsére vettem be vmi hasmenés elleni gyógyszert és nem volt gondom. Így se szívlelem a dolgot pedig csak néha vacakol komolyabban nem is tudom neked milyen lehet, de sajnos ezzel együtt kell élni, de a párod és a barátaid ha igazán szeretnek meg fognak érteni. Kellemetlen, de nem tudsz vele mit kezdeni. Elkell fogadni ha nincs más mód. 21/F
2011. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom...lehet,hogy zavarna de az biztos,hogy ezert nem szakitanek :)
2011. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ájron ***** válasza:
Én alapból itthon ülős vagyok, engem nem zavarna. pláne úgy, hogy ha stresszelek, akkor nekem is hasmenésem van. Most már tudom kontrollálni, de ez sok éves gyakorlás eredménye. Ilyenkor a legjobb, ha kiüríted az elméd, és valami semlegesre gondolsz. én egyszer 2 óra vezetést kibírtam így.
2011. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!