Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal több magányos fiú van, mint lány? Nem tartjátok ezt igazságtalanságnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:04
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
ha egy csaj nem magányos akkor a tapasztaltabb fazonnal jön össze általában. És így még ha magányos is akkor is volt már vkie, egy nem túl alfa srácnak meg nem jön össze csak irdatlan ritkán
2011. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

napietus


Te akkora baromságokat írsz... Talán vak vagy? 20 éves kor alatt több a férfi mint a nő.


22:42


A nők csak azért élnek tovább, mert ők kényelmes munkát végeznek. A férfiak meg életveszélyeset.

Ha a férfiak olyan életmódot élnének, mint a nők, akkor ugyanaddig élnének, mint a nők.

2011. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Nincs több magányos férfi. Amikor egy nő párt talál, akkor ezzel együtt egy férfi is párt talál.
2011. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Akkor is a magányos férfi a több.
2012. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul fogalmazott a kérdező mert tuti arra gondolt, hogy több a magányos fiú, hogy ezek az emberek még 1x sem voltak együtt senkivel vagyis úgymond egy esélyt se kaptak, hogy bizonyítsanak, a baráti körük is egyre csak szűkült stb. A csaj meg mittom én lehet jelenleg egyedül van "magányos" de kitudja hány pasija volt és hány pasija lesz még főleg ha nagy baráti társaságba is van benne meg hát ha egy jó csajról beszélünk .... Hát most őszintén az ilyen csaj magányos? XDXDXD Sztem erre akart kitérni a kérdező. Meg csajoknál észrevettem még jó csajnak se kell lenni akkor is kapósabbak mint a pasik ha pasiba nem ütöd a közepest lehúzhatod a rolót a nemtom milyen ronda csajoknak meg milyen pasija van hát ez tényleg nem igazság :/
2012. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!