Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal több magányos fiú van, mint lány? Nem tartjátok ezt igazságtalanságnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:04
1 2 3 4 5 6
 41/55 Five Star ***** válasza:
90%
Ja és köszi etus, bár szerintem egy grafikon értelmezése sok 18 éves osztálytársamnak nem lenne akkora probléma, mint itt egyeseknek XD
2011. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
35%

mi van napietus, nem értem.


Még mindig nem bírjátok felfogni. Lehet pontos értéket számolni interpolálással vagy lineáris regresszióval számolni és a nők vannak többen, igen, DE elhanyagolható különbséggel.


Ez olyan mint amikor azt kérdezném tőled, hogy melyik gazdag ember akinek 100 000 000 ft-ja vagy akinek 100 000 001 ft-ja van.


És itt megdől az az állítás mely szerint a nők magányosabbak, mivel a nők többen vannak. Többen vannak, de minimális szinten és amúgy több a leszbi, aszexuális csaj mint fiú ha párkapcsolati szempontból nézzük a kérdést.

2011. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

János, itt senki nem akar téged meggyőzni, hogy több magányos nő van, mint férfi.

A válaszolók egy része csak a kérdező állítását cáfolta meg.

Úgyhogy, mivel te is beláttad, hogy több nő van, mint férfi, de elhanyagolható mértékben, azt is beláthatod, hogy a nem lehet több magányos férfi, mint nő.


Maradjunk annyiban, hogy ugyanannyi magányos férfi és nő van, körülbelül. (A különbség elhanyagolható:))

2011. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 napietus ***** válasza:

utolsó leírta közérthetően. ennyit akartam én is mondani.


hol írtam, hogy több magányos nő van, mint férfi? én ilyet nem állítottam.

2011. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Az élet úgy ahogy van k.rvára igazságtalan.
2011. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
akkor inkább fogalmazzunk úgy, hogy a lányoknak könnyebb dolga van ezen a téren
2011. nov. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Sztem hiába van több lány, mert a legjóképűbb fiúkra bukik mind, akik hülyék lennének nem kihasználni a helyzetet. Így ők több csajt is hülyítenek egyszerre, a csúnya fiúknak pedig nem jut senki.
2011. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Az a baj nem olvastam végig mindet, de ne hinném több fiú lenne magányos mint lány.


Manapság sajnos eléggé általános lett a szingliség, vagy az hogy csak összefexünk mindenkivel.

A tökéleteset sugallja a világ mi nincs.

2011. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolja a sok magányos fiú, hogy ha majd itt igazolják neki, hogy "igen, nektek sokkal nehezebb az élet, szegény fiúk", akkor majd jobban érzi magát...

Vannak magányos fiúk, ahogy vannak magányos lányok is. Tök mindegy, melyikből van több, attól te még az vagy, nem?

Inkább próbálnád meg túltenni magad a dolgon, ahelyett, hogy itt nyivákolsz.

Egy 22 éves magányos lány, aki a gyakorin való önsajnáltatás helyett próbál inkább élni...

2011. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Jót nevettem az itteni eszmecseréken :) ! Mint a kedves utolsó is írta, attól, hogy itt sajnálkoztok még nem lesz barátnőtök . Tessék kimozdulni és keresni ! Nem tökmindegy , hány ember magányos ? Neked legyen barátnőd a többi ne érdekeljen . 24f
2011. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!