Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokkal több magányos fiú van, mint lány? Nem tartjátok ezt igazságtalanságnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:04
1 2 3 4 5 6
 11/55 napietus ***** válasza:
61%

[link]


segítségül. mint látható, a 20-30 közötti korosztályban közel azonos a nők és a férfiak száma, azalatt kicsit több a nő, a legidősebb korosztályban pedig ismét több.


kérdés?

2011. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
De igen, csúnya nők, fujj, most pedig menj aludni. Többi hasonszőrű dettó.
2011. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

ma 22:06


na végre valaki, aki igazat ad!


minden lány ismerősömnek van barátja, ellenben fiú ismerőseim nagyobb részének nincs barátnője, pedig szeretne


ugye milyen érdekes?!


miért ilyen finnyások a lányok? mit várnak, a szőkeherceget?!


az csak a mesékben létezik, de ez itt a való élet, ezt kéne felfogniuk!!


főleg azért vagyok felbosszantva, mert én annyi lánynál próbálkoztam és időt, energiát áldoztam rájuk és ők le sem szarnak


persze, ha nem próbálkozom, akkor meg szintén nem lesz barátnőm


ördödgi kör ez és a mai világban áldott jó dolga van, aki lánykétn születik meg

2011. nov. 14. 22:13
 14/55 anonim ***** válasza:
2011-et írunk,friss adatokat kérnék!:P
2011. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

napietus te egy nővédő nem is tudom kicsoda vagy, mintha nektek olyan rossz dolgotok lenne


nekünk férfiaknak sokkal nehezebb párt találni és kész!!

2011. nov. 14. 22:19
 16/55 napietus ***** válasza:
88%

nem tűnt fel, hogy most volt népszámlálás :D?


2001-es adatokat megtalálod egyébként.


lepontozni meg le lehet, sírni is lehet, de ez a tényeken mit sem változtat :) nincs több magányos férfi, mint nő, mert nincs több férfi, mint nő. ilyen egyszerű ez (melegeket pro és kontra leszámítjuk).

2011. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: mire jó ez a hiszti?
2011. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 napietus ***** válasza:
0%

látod mégis többeknek sikerül a statisztikák szerint. a saját nyomorodért nem a világ a hibás, ahogy a lúzer haverjaid nyomoráért sem.


de ha azt várjátok, hogy odamenjen hozzátok Beyoncé, és térden állva könyörögjön, hogy dugjátok már meg, na olyan nem lesz :D

2011. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

nem pontoztalak le emiatt


de akkor is érdekes, hogy a környezetemben épp az ellenkezőjét tapasztalom


sokkal több a magányos férfi, mint nő!

2011. nov. 14. 22:22
 20/55 anonim válasza:
61%
Sok tudatlan.. :D gondoljatok már bele amit napietus mond.. :D Hogyan lehetne több magányos férfi mint nő?? Nőkből jóval többen vannak, és ha nem magányos egy férfi/nő akkor van mellette egy férfi/nő!
2011. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!