Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk lassan egy éve, nem tudok róla hogy megcsalt volna, de szörnyen féltékeny vagyok rá! Ha gép előtt ül mindig arra gondolok vajon kit nézeget?! Hogyan küzdjem le a féltékenységet???
2011. nov. 14. 10:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
szerintem hülyeség amit csinálsz.sok kapcsolat van ami azért ér véget mert valamelyik fél betegesen féltékeny. Ha így folytatod akkor tuti, hogy kiölöd belőle a szerelmet. Szerintem választanod kéne közte és a féltékenység közt. Neked mindegy melyiket veszíted el?
2011. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, de nem tudom azota sem szabályozni magam. Tovabbi jeleneteket rendezek itthon. Maár ha belegondolok tisztara dilis vagyok. . . De tesz is rá egy lapáttal, hogy ilyet érezzek és dilizzek miatta. . .
2012. dec. 8. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!