Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyunk lassan egy éve, nem tudok róla hogy megcsalt volna, de szörnyen féltékeny vagyok rá! Ha gép előtt ül mindig arra gondolok vajon kit nézeget?! Hogyan küzdjem le a féltékenységet???
2011. nov. 14. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerezz önbizalmat! Tanulj meg önállóbb lenni kicsit! Ha neki más kell, meg akar csalni azt úgyse tudod megakadalyozni! De így meg ezzel tönkre teszed ezt az egészet! Szerintem nem ér ennyit! Élvezd amid van és ne attól rettegj folyton, hogy mi lesz, ha elveszíted! Ez kb olyan, mintha megnyernéd a lottót, de sose költenél pénzt, mert félnél, hogy mi lesz ha elfogy. Felesleges az egész. Amúgy adott valaha valami okot arra, hogy ne bízz benne?
2011. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt egy-két dolog, de megbeszéltük és csak én spilázok túl mindent! Amúgy meg nincs önbizalmam semmi, egyszerűen nem tudok ugy tükörbe nézni hogy ne szóljak meg magamon valamit! :/ Hogyan szerezzek egy kis önbizalmat? :(
2011. nov. 14. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Hidd el senkise tökéletes! Szerintem mindenki tud olyat mondani, ami nem tetszik neki önmagán. De gondolj bele, ha nem tetszenél/ szeretne a pasid akkor veled lenne? Tutira nem! Valamilyen visszacsatolás kéne a másik nemtől, hogy tetszel nekik, jól nézel ki. Ha a pasid dícsér, akkor meg ne kételkedj, hanem fogadd el és köszönd meg biztos nem csak úgy mondja!
2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, sok ember mondja ezeket a szavakat, egyszer tényleg be kellene látnom hogy ez igy igaz! Remélem nem rontom el és sikerül visszaszereznem az önbizalmam! :D
2011. nov. 14. 10:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen féltékeny vagy.

Nem tudom mi lehet az oka, de elképzelhető, hogy kevesebb figyelmet, törődést mutat feléd, mint amennyit te igényelnél.

2011. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

most vagyunk együtt barátnőmmel pont 5 hónapja és szinte ugyan igy vagyok vele :( ha nem hív időben már azon agyalok hol és mit csinál pedig tudom hogy vagy elaludt vagy épp tanul stb .Rendszeresen le ellenőrzöm a facebookját kinek mit írt :S

Az a baj hogy tudom hogyha igy folytatom nem lesz jó vége mert szeretjük egymást nagyon de ha igy haladok kifogom ölni a szeretet belőle :S

2011. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne csináld ezt, mert ez tényleg nagyon nem jó! Én rosszul lennék, ha a barátom állandóan ellenőrizgetne! Mit csinálnál akkor, ha meg se adná a jelszavát? Mert én tutira nem adnám meg!! Mindenkinek vannak saját dolgai! Ne akard őt teljesen kisajátítani, mert megfujtod.
2011. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:09 vagyok

egyébként tényleg az önbizalom hiány is nagyban hibás a féltékenységedben nálam is is ez a baj hogy szinte semmi önbizalmam nincs .

Az a baj hogy nálunk már ez miatt rengeteg vita volt és van is .

Igaz engem 1-2 dolog nagyon zavar ami miatt féltékenységem hát már szinte hiszti is néha :D

Ha esetleg lenne kedved erröl beszélgetni kicsit akkor Írj nyugodtan :)

2011. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha lemondsz a féltékenységről, paradox mód mégvonzóbb leszel! Nekem 8 éves kapcsolatom van, sokszor csalódtam benne, de amióta nem ragaszkodom foggal-körömmel, jobban megbecsül. Úgy vagyok vele, hogy szeretem, de ha nálam talál jobbat, akkor egészségére! Nálam jobbat úgysem talál, mert szeretem. Ha meg nem kellek neki, akkor hülye és egy percig sem irigykedek az újra! Valahogy így kell gondolkodni!
2011. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyugi! Én már külön megkértem hogy a laptopon csináljon külön felhasználót és az elözményeket se tudjam megnézni meg a jelszavait is változtassa meg!!!! Nagyon beteges vagyok de ha belegondolok semmi alapja!!! :/
2011. nov. 14. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!