Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető hogy örökre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

...Off kérdése:

Elképzelhető hogy örökre?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk mind a 2 en nagyon szeressük egymás lassan 8 hónapja vagyunk eggyüt szerintetek így maradhatunk örökre.?? én nem akarok vele sokáig eggyüt maradni én mindig vele akarok maradni nekem nem kell más és ő is zet mondja
2011. nov. 12. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető. de nem valószínű. hallgass az öregekre ez ügyben.
2011. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 évesen kezdtem járni egy sráccal(ó 17 volt) nagy szerelem,akartuk,hogy örökké tartson. 20 évesen hozzámentem,és szültem egy gyermeket is. 23 évesen már egyre többet vitáztunk,és egyre jobban kiismertük egymást.27 évesen elváltunk..A rózsaszínköd már régen nem volt..

Nem hiszem hogy 15 évesen az örök szerelem van képben..(hacsak nem Júlia vagy és a párod Rómeó..)

2011. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy átlagos ember 15 évesen még annyira fejletlen személyiség.....2-3 év múlva is teljesen máshogy fog gondolkodni a többség ilyen korban. tapasztalatból mondom, én nem voltam iylen annyi idős koromban, de egy lány, akivel jártam igen. Ő is azt mondta, hogy örökké velem akar maradni, de az első adandó alkalommal megscalt majd dobott is...Szóval én nem élném bele magam, főleg ebben a mai világban...Mostanában nem sok pár van aki 15 évesen jön össze és majd együtt öregszik meg...de lehet ti pont a kivételhez tartoztok...nem akarlak elszomorítani, csak az igazat mondtam...nem lehetetlen, de nem is nagyons ok rá az esély...
2011. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez igen: "én nem akarok vele sokáig eggyüt maradni én mindig vele akarok maradni nekem nem kell más és ő is zet mondja" most akkor nem akarsz vele sokáig együtt maradni,vagy mindig vele akarsz maradni?
2011. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mondom én a sokáigot nem 10 évekre gondolok hanem mindig 50 év mulva is vele szeretnék maradni
2011. nov. 13. 14:17
 6/6 Twinx válasza:
Szeressétek egymást amíg lehet, de hidd el pár év múlva már nem ezt fogod gondolni. még fiatalok vagytok
2011. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!