Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire gáz ha a barátnőtök/feleségetek/élettársatok álmában pukizik?

Figyelt kérdés
Nem csak egyet hanem mondjuk elég hangosat:D
2011. nov. 11. 08:29
1 2
 11/19 LadyLee ***** válasza:
100%

Hát, őszintén remélem, hogy nem "gáz"...


Kedves előttem szóló, ha egy kis fingástól kiábrándulsz, mit fogsz csinálni, ha a feleséged elkap valami fosós - hányós nyavalyát és neked kell majd a fejét tartani a WC-n? Vagy mondjuk a szülés előtt-után-közben is vannak kevésbé gusztusos testi folyamatok, azok is kiábrándítanak majd?


Ha igen, akkor javasolom a guminőt...

2011. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illető barátnő és már eljutottatok addig h mertek fingani egymás előtt, az azt jelenti jó irányba megy a kapcsolat. Mert ugye kb ez az egyetlen dolog, ami ,,kínos" és nem akartjuk a szerelmünk előtt csinálni mai normákkal véve.

Feleségnél, élettársnál ezen már semmi para, ha normális a kapcsolat. Ha még mindig ilyen természetes dolgokon van fennakadás az a gáz.

Én speciel kb. sosem fingok büdöset, de enyém is jó hangos. Nem tudom h lehetséges ez de hát ez van :)

2011. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Szóval fingottál álmodban!
2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ugy általánosságban kérdeztem, de igen én felébredtem rá és kivert a víz hogy ezt most hallotta? mert iszonyat nagy volt:D és valószinű fent volt mert mindig korán fent van még ha fekszik is egy darabig.
2011. nov. 11. 12:48
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténik, teljesen természetes, hogy az mber fingik, szellent, süllent. És nem csak akkor amikor kell sz@arnia...a 11:11-es nem normális. Éz ezzel nem azt mondom, hogy gátlástalanul fingani kell és lehet a társad vagy szüleid, szülei és bárki előtt, de ha éjjel, vagy amikor ketten vagytok kicsúszik egy (s nincs nyele :D) akkor nem lesz világvége. Mint ahogyan 2012-ben sem :p...
2011. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Antimod ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugye WC-re nem titokban jársz?

2011. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szoktam mondani hogy hu wc-re kell mennem, de ennyi, általában elküldöm messzebbre, ne hallja ki hogy ha ott is jönnek hangok, nekem ez tök gáz, mikor anyámékkal éltem ott nem zavartatta senki magát nyugodtan bejöttek mikor ép valaki könnyitett magán, meg fürdök , odajön valamelyik, lehet az épp apám is és oda szagosit...nekem ebből nagyon elegem lett és talán ezért nem szeretnék a párom előtt még véletlenül se pukizni..
2011. nov. 11. 13:41
 18/19 Antimod ***** válasza:
100%

Így már értem, családi trauma... ezt én is nehezen viseltem volna, az biztos!

Szerintem ha zárt ajtó mögött vagy a WC-n, akkor ne foglalkozz azzal, mi szűrődik ki, és mi nem, illetve azzal sem, ha álmodban történik valami. Ébren pedig nyilván mindenki igyekszik diszkréten végezni, amit kell.

2011. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. nov. 12. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!