Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretnék már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretnék már egy barátnőt, h az szinte kibírhatatlan :D What should i do?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 22:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

pedig elmész sétálni 1 parkba..szerválsz 1 három lábú kutyát..és egy csomó csaj jönni fog..nahjó ez poén volt..de volt 1 ilyen film..csak nem emlékszem a címére.

gondoltam, h nem vagy otthon ülős..a stílusodból nem ez jött le..bár ennyi édeskevés ahhoz, h véleményt mondhassak rólad.. 17/L

2011. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Először is ne használj angol szavakat hülye gyerek, mert attól nem leszel menőbb.


"én elhiszem..de valamit csak tudsz tenni..:) háát kitartás..egyszer eljön a csajszi akire vársz..:) "


Csajként nagyon könnyű osztani az észt, de ha neked kéne tenned valamit, akkor az már nem tetszene.

Az viszont igaz, hogy nem itt kéne rinyálni, mert akkor nem lesz senkije az embernek.

2011. nov. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
nem osztom az észt. jelenleg nekem sincs barátom..mégsem rinyálok össze-vissza..inkább teszek annak érdekében, h a kiszemeltemmel közelebb kerüljünk egymáshoz..
2011. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Szerintem első körben nézz körül, hogy van-e a közegedben olyan lány, akivel jókat tudnál dumálni, és anélkül is jól éreznéd magad, hogy eszedbe se juta "pont róla", hogy összejöjjetek. A párom nekem egyben a barátom is. Nem minden lány ilyen, de én hülyét kapok attól, amikor csajoznak velem. Beszélgess, és ne próbáld meghódítani, inkább figyelj rá, és próbáld megismerni, megérteni. Bárkit. Minden lány értékeli, ha meghallgatják. Ezt még akár meg is tudod játszani. Tudod, a csajok elsírják a bánatukat, és nem kérnek megoldást, csak figyelmet. :P :D Messziről visít, ha valakit mindenáron be akarsz cserkészni.
2011. nov. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis szüzikék csak dugni akarnak végre. Kis szánalmas!
2011. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
bírd ki vagy halj bele.döntsd el,különben is ez itt SPÁRTA vagy majdnem.
2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én meg egy normális srácot akinek NINCS barátnőőőője

Agyam szétsül, de komolya, állandóan olyanba botlok, akinek van párja és mindig megtörök ezmiatt egy kicsit lelkileg, de hát ez van..

Na déhogy á kérdísedre is válaszolják:

járj el ide-oda, ne pont diszkóba, azt majd megtalálod a big ŐŐŐt:D

2012. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ezt mindenkinek szertném ajánlani, aki nem él párkapcsolatban de hiányzik a sexualitás és nincs lehetösége kiélni:


"Phosphorus C 30" nevü szer, mely a patikában kapható (vagy megrendelhetö). Kb. 7-10 €. (egy életre elég a mennyisége: 10 gr = 1000 golyó!)

Ebböl havonta 1x 5 golyócskát kell bevenni.

A kávéfogyasztásról le kell mondani, mert az megszünteti a hatást.


Ez a szer teljesen mellékhatás mentes, nem kell félni töle, de nagyon kellemesen harmonizál, hogy kibírható legyen az egyedüllét.


Sok sikert!!

2012. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kiegészítés:


Az egyetlen, igaz szerelmet, a "nagy Öt", csak ilyen módon lehet megtalálni, ahogy ez a könyv leírja:


Derek Prince: "Isten, a házasságszerzö"


[link]


Ez a könyv maga az igazság és a "Lottó 5-ös", ennek alapján találtam meg én is az Egyetlenemet!!!

Ha tökéletes kapcsolatot akartok, akkor csak így!

2012. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
én meg annyira szeretnék egy kutyát
2012. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!