Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túl sokat költ rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat költ rám a barátom?

Figyelt kérdés

Néhány közelebbi barátnőm szerint rengeteget költ rám és néha én is így érzem,de Ő állítja,hogy neki ez nem sok.

Pl. minden nap suli után Ő étteremben ebédel és olyankor engem is elhív és meghív ebédelni,utána sütizni.

Pár naponta ajándékokat ad,néha drágábbakat is,amikor kérdezem,hogy miért kapom,akkor azt mondja,hogy azért,mert szeret és nem bír élni nélkülem.

Hétvégente mindig elmegyünk moziba és vacsorázni,akkor is Ő fizet mindent.Már próbálkoztam azzal,hogy fizetem az én részemet,de nem hagyja.


Sokat költ rám vagy ez a normális?


Bocsi,ha hülye kérdés,de ez az első párkapcsolatom.


2011. nov. 10. 16:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki,hogy nem kell ezeket csinálnia,de Ő azt mondja,hogy semmiség és tudja,hogy örülök az ajándékoknak...
2011. nov. 12. 18:40
 22/25 anonim válasza:
még mindig nem értem miért cirkuszolsz itt emiatt :S :D Inkább örülj neki, hogy ilyen...
2011. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Kixi-nek igaza van.. örülj neki hogy ilyen barátod van!!!
2011. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kixi!

Miért nem fejted ki párodnak a véleményed?Olyan egyszerű!!!

Meg egy közös vacsihoz is ketten kellenek!!!

2011. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

fúúú már nagyon sokszor említettem, hogy jól esne stb. :/

de nem lépett még eddig semmit...:(

félek, hogy nálunk elmúlt a varázs másfél év alatt...

2011. nov. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!