Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túl sokat költ rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat költ rám a barátom?

Figyelt kérdés

Néhány közelebbi barátnőm szerint rengeteget költ rám és néha én is így érzem,de Ő állítja,hogy neki ez nem sok.

Pl. minden nap suli után Ő étteremben ebédel és olyankor engem is elhív és meghív ebédelni,utána sütizni.

Pár naponta ajándékokat ad,néha drágábbakat is,amikor kérdezem,hogy miért kapom,akkor azt mondja,hogy azért,mert szeret és nem bír élni nélkülem.

Hétvégente mindig elmegyünk moziba és vacsorázni,akkor is Ő fizet mindent.Már próbálkoztam azzal,hogy fizetem az én részemet,de nem hagyja.


Sokat költ rám vagy ez a normális?


Bocsi,ha hülye kérdés,de ez az első párkapcsolatom.


2011. nov. 10. 16:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sok, hanem rengeteg. Néhány pasi úgy kezeli a barátnőjét, mint egy háziállatot.
2011. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 LadyLee ***** válasza:
Sokat költ rád, de ha megteheti - tegye. De ha azt látod, hogy szegény szerencsétlen jelzáloghitelt vesz fel, hogy téged ellásson, akkor azért szólj neki, hogy ez nem szükséges.
2011. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Én 14 vagyok,Ő 15.

Ő is a szüleitől kap pénzt mindig pénzt,szóval nem dolgozik meg semmi.

Elég gazdagok,szóval nem gond ez neki,csak nekem furi egy picit.

2011. nov. 10. 16:45
 14/25 A kérdező kommentje:
*Ő is a szüleitől kap mindig pénzt,szóval nem dolgozik meg annyira semmiért.
2011. nov. 10. 16:48
 15/25 anonim ***** válasza:
Az étterem alatt rendes éttermet értesz? Mert kicsit vicces elképzelni, ahogy egy 15éves fiú játssza a gentleman-t:D:D
2011. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 LadyLee ***** válasza:

Hát, én az életbe nem adnék egy 15 éves gyereknek annyi pénzt, hogy így el tudjon kényeztetni egy csajt - akármennyi pénzem lenne. Szegényt gondolom nem nagyon nevelik, csak pénzzel tömik.


Figyelj, ha nem mennek tönkre a dologba, hát csinálja. Ha téged zavar, akkor pedig üljetek le beszélgetni és magyarázd ezt el neki.


Én egyénként kb. 21-22 éves koromig soha semmire nem hagytam, hogy meghívjanak, mindig ragasztkodtam ahhoz, hogy én fizessek, stb. Mára már benőtt a fejem lágya és el tudom viselni, hogy néha a pasi fizet és nem felesben.

2011. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Figyelj ülj le vele beszélgetni .. mondd neki hogy te emiatt zavarba vagy,vagy valami.. de ha azt mondja hogy neki ez nem sok vagy mit tudom én,akkor hagyd rá akkor azért teszi mert szeret,és meg szeretné adni neked azt amit megérdemelsz... ebből látszik hogy ha nem hagyja akkor udvarias,régies módi,és nagyon szeret!! És hidd el más lány örülne hogy ha ilyen udvarias,és romantikus pasija lenne,becsüld meg !:)
2011. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet kúrvá vagy?
2011. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Látszik hogy itt valakit tényleg tömnek pénzel!!!Így hogy tanulja meg a kis nyomi hogy meg kell érte dolgozni?

És ne hagyd magad felvásárolni!!!

2011. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Azta! :) becsüld meg ezt a srácot :D én másfél éve vagyok együtt a barátommal és én is nagyon szeretnék így eljárogatni erre arra és én nagyon élvezném, ha elvinne így étterembe meg moziba, mint téged! :/ :)

Szóval szerintem inkább örülj ennek, ne a hibát keresd ebben, hidd el, rengetegen lennének a helyedben! 17/L

2011. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!