Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túl sokat költ rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat költ rám a barátom?

Figyelt kérdés

Néhány közelebbi barátnőm szerint rengeteget költ rám és néha én is így érzem,de Ő állítja,hogy neki ez nem sok.

Pl. minden nap suli után Ő étteremben ebédel és olyankor engem is elhív és meghív ebédelni,utána sütizni.

Pár naponta ajándékokat ad,néha drágábbakat is,amikor kérdezem,hogy miért kapom,akkor azt mondja,hogy azért,mert szeret és nem bír élni nélkülem.

Hétvégente mindig elmegyünk moziba és vacsorázni,akkor is Ő fizet mindent.Már próbálkoztam azzal,hogy fizetem az én részemet,de nem hagyja.


Sokat költ rám vagy ez a normális?


Bocsi,ha hülye kérdés,de ez az első párkapcsolatom.


2011. nov. 10. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat költ rád, meg kéne neki mondanod, hogy te nem ezért vagy vele, meg hogy barátnőid is mondták... ha téged bánt a dolog, mondd el neki azt is, mondd meg neki hogy ne így mutassa ki hogy szeret, tudod te azt drága ajándékok nélkül is
2011. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokat. Biztos sokat dolgozott azert a penzert h igy szorla. Egy kapcsolatban nem megvenni kell a szeretetet...
2011. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ő nem költ rád sokat hanem a szülei költenek a gyerekre sokat :)
2011. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

hát ööö,jah költ rád rendesen ezek szerint!

az én barátom is így kezdte,de leállítottam!mert olyan volt mintha így akarna maga mellett tartani és ez engem zavart!főleg,h nem az a fajta lány vagyok,aki a bukszára hajt!(nem célozgattam)

2011. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Ha megteheti és ez örömet jelent neki, miért ne?

Egyaltalan nem sok.

Hany évesek vagytok egyébként?

2011. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha van miből...
2011. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

hát így elsőre elég soknak tűnik, egy-két minimálbér elmegy rád...

ha megteheti és jól esik... bár lehet jobb lenne ha finoman közölnéd vele, hogy ennyit ne költsön rád, mert azért ez erősen túlzás. szerintem legalábbis.

2011. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Igen, sokat költ rád. Viszont gondolom, azért nem sanyargatja magát, tehát nem magától vonja el ezt a pénzt. Kérdés, h ő dolgozik meg mindezért, v még a szülei...
2011. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még fenn áll annak is a veszélye, hogy hozzászoksz ehhez és a következő kapcsolatodban ezt el fogod várni, úgyhogy ha lehet még most beszéld meg vele, hogy kicsit vegyen visszább,mert téged is elronthat ezzel
2011. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen,sokat költ rád.Ha zavarba hoz ezzel,akkor beszélj vele.
2011. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!