Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sztetek ennek van értelme? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ennek van értelme? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy életfelfogás, ahogyan az egyik ember él, érez, tesz. Nem igazán képes más nézőpontra. És van a másik ember, aki több nézőpontből is képes figyelni az eseményeket, ő a nő. Sokkal empatikusabb mint az elsőként említett férfi.Ez a Nő A férfi által felajánlott komprmisszumot elfogadta, és ezt empatikus, megértő szemmel életszemlélettel, kedvességel tudja felfogni. Így a két vonal, a két hatás úgymondd kiegyenlítit egymást.

Viszont Néha előtör a nőből az az oldal, ahonnan a férfi szemléli az eseméyneket, van oylan hogy arra az életvitelre hangolódik rá, és máris nagyon rossznak , negatívnak látja amit vele tesznek. Próbálja ezt elfolytani amgában, és még inkább egy, a férfiével teljesen ellentétes életmódra, gondolkodásmódra kényszeríti rá magát, ami abszoliut a kedvességen, a lelki értékek kiemelésén , az élet értékelésén, türelmességen, alternatív gyógyításon ,és életvitelen alapul.

Így aztán ahhoz hogy a kettő egységben legyen, totálisan ellentétesnek kell lennie.

nem értem, hogy ez íyg vajon műküdhet? értitek a filozofálásomat?


2011. nov. 10. 10:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Te nehargudj de te nem vagy éppelméjű.

nem hiszem azt hogy doktorátusom van, és azt sem, hogy bármi módon orvostan hallgató lennék, vagy bármi ilyesmi.

Sőt továbbmegyek, azt sem vonom kétségbe hogy baromi nehéz elérni egy doktorátust, vagy egy professzori címet! DE könyörgöm ha ennyi mindent megtanulsz hogy lehet ennyire szűk látókörű? nem Gúnyként és nem valami erőltetett poénként írtam.

nem is tudom mért szánok rád időt.. mert alapból hülye van, de azért leírom.:

-van olyan, hogy az emberek néhány mondatban, túlzásokkal élnek, hogy ezzel kifejezzék azt a nagy volumenű megrőltetést, vagy nagy érzelmeket, vagy akármit, amit éppen akkor éreznek a mondattal kapcsolatban. ilyen túlzás például hogy:

jajj ma megtanultam 20 oldal kémiát.. Már tiszta professzor vagyok...

vagy: jajj ma edzés közben megittam kb 10 hektoliter piát..

vagy : ma annyit edzettem hogy kb 20 kiló izom felugrott rám. Ennyi erővel az utóbbi mondatomon felháborodhatna egy testépítő, hogy hogy képzelem ezt..

Sztem belátod hogy most hülyeségen háborogsz. okos vagy feltelhetőleg, szóval gondolom így lesz.

2011. nov. 10. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lehet zseni az empátiában, de a toleranciának és a törődésnek csak addig van értelme, amíg oda-vissza működik.
2011. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Értem, de miért sarkítod így ki? Sok férfi olyan, mint az általad leírt nő, és sok nő olyan, mint az általad leírt férfi. Én pl. sokat böngészek női oldalakat a neten, mert csak ott írnak olyan kérdésekről, amelyek bennem is felvetődnek, pedig elég maszkulin típus vagyok.


tudnál küldeni olyan "női oldalakat" ahol ezek a kérdések felvetődnek?? mert érdekelne:)

2011. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!