Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rasszista létemre félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszista létemre félvér tetszik nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérdés adott.Tudom furcsa,de ez van.Nagyon tetszik egy lány,egy a munkahelyünk.Ápolt,igényes,nem munkakerülő,becsületes.De!Félvér,azaz van benne cigány vér,ami nekem problémát okoz.Ezt hogyan felejthetném el?Szerintem ő is vevő lenne a kapcsolatra,de én az előbbiek végett nem akarok közeledni felé.
2011. nov. 10. 01:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"nem megyünk félre minden bokorral"

Nem is mert minden fűszállal :D Problem? :D [link]

2011. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
szerintem ha normális akkor félre tudod tenni az előítéleteidet. (hiszen már írtad hogy ápolt, és igényes:) van ilyen.) mondjuk a skinhead haverjaid lehet hogy furcsán fognak nézni rád:D
2011. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

13:46


Miért?a magyar férfiak nem csinálják ezt?Na ne nevettess már.A k*rvákról meg annyit hogy azért kíváncsi lennék hány van magyarból és cigányból.Kikkel van tele a sajtó,véleményem szerint nem a cigányokkal.DE te épp a putris cigányokról beszélsz,hát persze ugye ezek említésre méltóak.

2011. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Azért még arra kíváncsi lennék de komolyan,ha már általánosítasz melyik normális cigánynak mernéd ezeket a szemébe mondani.Szerintem ki oktatna pár dologról,amivel nem vagy tisztában.Nem élsz cigányok között,tehát nem tudhatod hogy ki kefél félre és ki nem,és hogy mennyit és hova szülnek,szerencsére ők nem gyilkosok mint a Magyar nők átlaga,és úgy látszik ezért olyan egészségesek mert ugye a kórházak a TE fajtáddal van tele:)
2011. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én normális cigánynak is elmondtam már mindezeket!Ő csak bólintott hogy hát ez van mert ő is utálja a saját fajtáját,és ő nem tehet róla hogy a nagy átlag miatt ítélik el őt is.
2011. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ti milyen sajtót néztek, de sajnos cigány bűnözéssel van teli. Lehet tagadni, de nincs értelme. A magyar nők nem gyilkosok, védekeznek, ha nem akarnak gyereket.

Cigányok a szomszédok, úgyhogy igen köztük élek, hallom miről ordibálnak. Azt is tudom, hogy 600 ezret kapnak a kölykökért egy hónapban és nem dolgoznak semmit! Erre büszkék. Az anyuka ,,rohadt gec.nek" hívja a 3 éves kisfiát! Milyen anya az ilyen? És a zálogházban több ilyen lelkes anyuka is bejár. Minek szül gyereket, ha utálja???

Még nem találkoztam normális cigánnyal, akit annak hittem verte otthon a feleségét. Majd hiszem, ha látom, hogy van normális is köztük.

Egy magyar pasi beleértve az én páromat is, tiszteli a feleségét/barátnőjét, persze itt is akadnak kivételek, de olyannal még hála az égnek nem találkoztam. A cigányokra jellemző az agresszivitás a temperamentumuk és a műveletlenségük miatt.

2011. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha azt a szöveget akarod hallgatni barátnődtől amit az 50%-os emberünk írogat ide, akkor hajrá...
2011. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Dynaa válasza:
Ha már ott vagy,hogy megtetszett,akkor már nem lehetsz rasszista..más az ha az akarsz lenni vagyis erőlteted,hogy rasszista legyél.Én azt mondom hagy fel ezzel a "rasszista vagyok"storyval és menj oda a csajszihoz;)
2011. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ha már alapból idegenkedsz tőle, inkább ne kezdj vele.
2012. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
probáld ki!és vagy megszereted vagy még jobban megutálod.nekem is volt de alig birtam ép egészen kikecmeregni belöle.de az én véleményem ,hogy ne kevedjünk,mást kultura ,más szokások.az afro nök se keverednek fehér férfival.csak kényszerböl,hogy esetleg meneküljön az adott országbol.
2012. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!