Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha apja rasszista?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha apja rasszista?!

Figyelt kérdés

2hónapja ismerek egy csajt, minden jól alakult.

Bevallottam neki hogy tetszik, és mondta hogy én is neki.

Megbeszéltünk egy randit szerdára, de még hétfőn mondta hogy még megbeszéli apjával.

Kedden este meg azt mondta hogy apja nem engedi el, csak azért mert ázsiai srác vagyok...

Kérdésem az lenne, mi a teendő ilyenkor?

Apja véleményét nyílván nem tudom megváltoztatni, max ha megismerne.De így hogy esélyt sem ad rá...

HELP!


2011. máj. 22. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Egész jó maszkokat lehet kapni már! Vegyél egy nagy orrút az biztos bejön!
2011. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=KhTHFDi_htQ


az apja nem rasszista, csak gondol a leendő unokájára, és nem akarja h felnőttkorára bébip.öcsű legyen

2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 értelmes válasz, köszönöm ez a csak a ti agyi szinteteket mutatja!
2011. máj. 22. 15:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Az apja egy gyökér ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. A csaj mégis hány éves, hogy az apjától kell engedélyt kérni?

Max titokban találkoztok azzal úgysem tud semmit sem kezdeni az a gyökér.

2011. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nem rasszizmus, mindenhol az ,,újoncnak" kell bizonyítania, Ázsiában se nézik jó szemmel, ha fehér kerül a családba. Ráadásul ma Magyarországon rengeteg kárt okoz a bevándorlók és az etnikai kisebbségek nagy része (nem kifejezetten rád értem, akinek nem inge, nem veszi magára). Sajnos ez tény, az apjában jogos a reflex. Egyszerűen túl nagy különbségek (és most ne testi különbségekre gondolj) vannak még szomszédos népek közt is, nemhogy egymástól több ezer km távolságra élő kultúrák között. Ha ez Rád pont nem érvényes és magyarnak érzed/vallod magad, akkor azt neked kell kifejezned.
2011. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nehéz. Igazából ha a lány elmúlt 18, akkor ilyen téren az apjának csúnyán fogalmazva, de csöndben kell maradni. Hisz a lánya döntése, hogy kivel szeretne járni. (18 alatt is, de 18 felett végképp nincs ebbe beleszólás) Nem tudom, igazából az apját kéne puhítani, hisz mi alapján ítél el téged? Azért mert máshogy nézel ki? Hülyeség. Ismerjen meg téged, és majd utána ítélkezzen. Szóval valahogy az apát kéne puhítani, ezzel az ismerkedős témával.
2011. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mennyetek titokban ..

(jó barom lehet az apja )

vagy elsőnek menny el hozzá hogy ismerjen meg az apja

mivan ha nem, is azért nem engedi el mert ázsiai vagy?

2011. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nagy meglepetés lenne a faternak tuti, ha beállítana a lány veled, és ott állnál előtte. :) Mondaná-e ugyanezt a szemedbe? :) Nagyon jó kis teszt lenne.
2011. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos te ezzel nem tudsz mit kezdeni. Itt csak a lány tud lépni, és neki kell döntenie, hogy szembeszáll-e apjával, és kiáll-e érted.
2011. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

A csaj 15, én 16.

Igazából nem akarom h miattam vesszen össze az apjával, és ezért nem is erőltetem.

2011. máj. 22. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!