Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha apja rasszista?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha apja rasszista?!

Figyelt kérdés

2hónapja ismerek egy csajt, minden jól alakult.

Bevallottam neki hogy tetszik, és mondta hogy én is neki.

Megbeszéltünk egy randit szerdára, de még hétfőn mondta hogy még megbeszéli apjával.

Kedden este meg azt mondta hogy apja nem engedi el, csak azért mert ázsiai srác vagyok...

Kérdésem az lenne, mi a teendő ilyenkor?

Apja véleményét nyílván nem tudom megváltoztatni, max ha megismerne.De így hogy esélyt sem ad rá...

HELP!


2011. máj. 22. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Eddig nem közölted, hogy 15 éves. Én sem nagyon engedném még a lányomat pasizni ilyen korban.
2011. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ha 15 éves akkor érthető ez a dolog.Még most van abban akorban amikor figyelni kell rá.Ő az apja és csak félti a gyerekét.titokban tudtok találkozni.De ezt a lánnyal beszéld meg.
2011. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!