Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rasszista létemre félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszista létemre félvér tetszik nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérdés adott.Tudom furcsa,de ez van.Nagyon tetszik egy lány,egy a munkahelyünk.Ápolt,igényes,nem munkakerülő,becsületes.De!Félvér,azaz van benne cigány vér,ami nekem problémát okoz.Ezt hogyan felejthetném el?Szerintem ő is vevő lenne a kapcsolatra,de én az előbbiek végett nem akarok közeledni felé.
2011. nov. 10. 01:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
16%
Már megint véleményt monduk úgy,hogy a TV-ből tájékozódunk ugye??Ha nem voltatok még cigánnyal honnan a francból tudjátok milyen lenne a kapcsolat vele???Az agyam eldobom,ha tetszik és vonzódsz hozzá úgy sem fogsz bírni ellen állni.Ilyenek vagyunk mi cigány Nők.Bennünk legalább van vér,szenvedély és érzelem,nem megyünk félre minden bokorral és nem vagyunk fa darabok mint a Magyar nők 80 %....Lehet lepontozni.
2011. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben cigányos. Ha csak fekete a haja és kicsit kreolabb a bőre, mint az átlag, de a viselkedésén, beszédstílusán, öltözködésén, szokásain nem látszik cigányosnak, akkor engem nem zavarna.
2011. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.

# 11/11 Időpont ma 09:09

Én nem a tvből tájékozódtam!!!

Én a világ életemben nyugis ember voltam,miért csak a cigányokkal akaszkodom össze a vonaton? Börtönbe tett látogatásomkor(nem bentlakóként),miért láttam azt hogy tele van szinte csak cigánnyal?Itthon oka van a rasszizmusnak!!!

2011. nov. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Csak cigányokkal van tele?Tényleg voltam nem 1-2 börtönben és 30 rabból kb 12 magyar volt,érdekes kivetni való de tényleg.Hagyjuk is mert nem fogok egy magam és nem is tudok 10000 embert meggyőzni arról,ami ténylegesen fedi a valóságot.Mindenki gondoljon azt amit akar.Ennyi az egész
2011. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

Lol, szerintemfeltétlen alkalmazd a kedvenc módszereteket önmagadon. Dunábalövetés, aztán egy hülyével kedvesebb lesz.


Komolyra fordítva, szerintem egy próbát megér, akkor talán az előítéleteid mellé begyűjthetsz egy csomó pozitív tapasztalatot is. Talán sikerül rájönni, hogy bizonyos viselkedésmódok nem faji hanem nevelési úton rögzülnek. Magyarul neked is pont annyi esélyed van "cigányként" viselkedni ha úgy nelvelkedsz.

A csajt őszintén sajnálom, de adja isten, hogy lesz elég toleráns egy ilyen emberhez.

2011. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Na itt akkor is leírtál számokat amik akkor is azt bizonyítják hogy a cigányok többségben vannak a börtönben.

Miért is?Talán mert büdösebb a munka és ezt a rasszizmusra fogjátok ha nem tudtok elmenni dolgozni?

2011. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Cigánnyal soha, semmilyen körülmények között! Még ha normálisnak is látszik, akkor is valószínű, h nem az. Meg a másik, h ki tudja hány betegséget szednél össze tőle.
2011. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
100x tisztább egy cigány mint egy magyar,a tapasztalataim alapján.Nézzük már meg hány cigány AIDS fertőzött van,szerintem kevesebb mint a magyar.Ennyit a fertőzésről.Jól mondta az egyik válaszadó hogy,próbáld meg és legalább tapasztalatot gyűjtesz,nyugi nem fog a családja halálra verni,ez az egész tévhit,vagy ha még sem ez a módszer és szokás a legalja népnél kezdődik.
2011. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ma 09:09 hát ha valaki, akkor én nagyon jól ismerem a fajtád. Ugyanis zálogházban dolgozom. Rengetegszer be akarnak csapni. A nagyszüleim életét is megkeserítik, a múltkor pl. megmérgezték a kutyájukat, mert a nagyszüleim nem engedték nekik, hogy az udvarukra ajtót nyissanak... És azt hozzá teszem, hogy a nagyszüleim mindig segítettek nekik. Ez a hála.

Nem a magyar nők sem frigidek, és ha már félrekefélésről van szó, abban ti viszitek a pálmát. Menj csak végig egy főútvonalon mennyi cigó kurv@ van. Eltűritek, hogy a férjetek megverjen, megcsaljon titeket. Sajnos ezt a saját bőrömön tapasztaltam, mikor asszony nélkül jött a cigó pasi egyből udvarolt, fel akart szedni, persze nem sok sikerrel. Az van amit az uratok mond, nincs saját véleményetek, csak szülitek a sok kölyköt, hogy legyen segély. Ez sajnos így van, biztos van kivétel, de túl kevés ahhoz, hogy ne általánosítsak.

26N

2011. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

rasszista vagy?

A cigányok nagy része egy PÖCS de nem mind. Ezt tanuld meg.

2011. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!