Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom a szemembe hazudott?

Figyelt kérdés
Annyira ismerem már, hogy mindig tudom mit fog mondani, de a szemembe hazudott, amit utólag kénytelen volt bevallani. Azzal a lánnyal találkozott, akibe előttem kb. 4 évig szerelmes volt, és ezt többször letagadta. Azután addig "nyösztettem", hogy kénytelen volt elmondani nekem. Mit tegyek? Hogyan bízzak meg benne ezek után? Nem ez volt az első alkalom, hogy valamit elhallgatott előlem (még ha nem is voltak olyan jelentős dolgok). Úgy érzem nem bízik bennem, ő pedig az ellenkezőjét állítja. Segítsetek kérlek!
2008. márc. 19. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és váltig új esélyt kér, de úgy érzem már többet adtam neki így is, mint kellett volna. :( Tehetetlen vagyok.
2008. márc. 19. 19:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem bízol meg a párodban, akkor szerintem nem sok értelme van a kapcsolatotoknak. Örökösen kételyek között akarsz élni? Szerintem inkább zárd le ezt a kapcsolatot, és próbálj továbblépni és boldog lenni.
2008. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell magadban eldönteni hogy képes vagy e együtt élni így vele.azon múlik hogy mennyire tudod ezt feldolgozni.viszont ha adsz neki egy esélyt,akkor ne hozd fel neki többet.először is azt kéne megkérdezned miért találkozott vele,és miért hallgatta el?lehet nem történt semmi és nem volt célja a találkozással,csak baráti volt.és azért tagadta le mert nem akart veszekedni ezen.mert talán annyira jelentéktelen hogy nem ér annyit hogy veszekedjetek rajta.a másik hogy azért tagadta mert volt rá oka.ha esetleg történt valami...meg kéne tudnod.kérdezted miért találkoztak?ha igen,mit mondott?a jelentéktelen dolgokkal meg ne foglalkozz,nem kell mindenről beszámolni.mindenkinek kell egy kis titok,magánélet.neked is.az az igazi bizalom,mikor úgy bízol valakiben,hogy nem tudsz konkrét dolgokat.mikor hiszel abban,hogy nem hazudik és nem merülnek fel benned kételyek.az én párom kamionozik,egy hónapban egyszer van itthon hétvégére.mégse jut eszünkbe az hogy megcsal a másik.de ha megtörténne és elmondaná már nem bíznék benne.a bizalom addig áll fent,amíg ki nem derül valami.remélem érted mire gondolok.de kérdezz rá mindenképp miért találkoztak.a szeméből látni fogod,hogy igazat mond-e?légy okos!!!
2008. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha annyira oda van azért a csajért akkor legyen vele.Ha neki megéri,hát hagyd a picsába!Elég baj az ha olyan gond van egy kapcsolatban amelyet nem lehet kicsiszolni,s más miatt kellene türnöd.Ha a pasid ragaszkodik ahhoz a csajhoz,s még mindig érez iránta akkor nem tehetsz semmit.Vagy elfogadod s tűrsz,vagy szakítasz a pasiddal.De ha a pasid valóban szeret téged s elfelejti a csajt a kedvedért -amit kétlek- akkor profi,de még akkor sem lehetsz biztos,bizalmas.az már nagyon nem jó,s jövője sincs a kapcsinak ha nem te vagy a legfontosabb az életében!Szerintem megcsalt már vele téged!!!!!Én a helyedben szakítanák vele ha nem változik a párod...Ígérgeteknek meg ne dőlj be.Vágj vissza ha gondolod.Azt nem írtad hogy hány évesek vagytok,és mióta vagytok együtt?!Ne bízz a pasidban.Nem érdemelte ki a bizalmadat,sőt....Hagyd a f___ra!Majd idővel elfelejted!Válasszon:az a csaj (liba) vagy te????!!!!Sok sikert!Gondold jól át!!!Üdv
2008. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt mondta azért találkozott vele, mert éppen "arra járt" (a város másik felében), és lehívta, de csak pár szót beszélgettek.

16 évesek vagyunk, és 10 hónapja vagyunk együtt.

Továbbá folyton azt állítja, hogy mennyire szeret, és az életét feláldozná értem, csak még egy esélyt adjak neki, hogy megváltozzon. De mindig ezt mondta eddig, és sosem tudott úgy megváltozni, ahogyan ígérte. Tudom, hogy nekem is el kell fogadnom őt olyannak, amilyen, de valamiért nem mindig megy. Nem tudom bízhatok-e benne. Már nem... :(

2008. márc. 19. 20:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fiatal vagy meg!!!! annyi pasid lehet h az csak na!!! es talan jobb is mint a jelenlegi!!!!

A kapcsolat alapja a bizalom ahogy az elottem levo irta, amikor a masikban meg tudsz bizni ugy h nincsenek ketelyeid. amikor nem az jar a fejedben mikor nem taliztok h vajon kivel van kivel csal meg. Ha mar nincs meg ez a bizalom akkor az mar gaz. Kell a masiknak hagyni egy kis 'space'-t, nem szabad ratelepedni de ha egyszer nem volt oszinte nem lesz tobbet sem oszinte, mert tudja h ugyis megbocsajtasz neki. Nem jo ketelyek kozott elni az eleted ezt tapasztalatbol mondom. jarj nyitott szemmel and you never know what is around the corner as we speak...

2008. márc. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!