Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
jártam egy sráccal elég rövid ideig kb 2 hónapja. aztán szakítottunk, és most egy számomra nagyon fontos emberrel van együtt. amikor ő nincs ott, akkor a srác folyamaotsan le akar kapni, vagy cirógat, szóval eléggé nyomul.természetesen nem közömbös nekem. először egy hónapomba került elfelejtenem, de most megint érzek iránta vmit. nem merem teljes mértékben kiállítani, de valószínű szerelmes lettem belé. viszont a bnőjével nem tehetem meg h velem megcsalja. én megpróbálok kiállni a lány mellett, de közben nagyon nehéz elfojtani az érzéseimet.mit tehetnék?adjatok vmi hasznos tanácsot., a lánynak pedig nem merek szólni mert már így is eléggé beleártottam magam a dolgokba...a srácnak pedig akárhányszor mondom, nem hagyja abba...de közben olyan szívesen lennék vele...mit csináljak?
2008. márc. 19. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pontosan igy voltam én is...hasonló helyzet...a barátnőm szerelmes volt abba a srácba aki nekem is bejött, illetve egy idő után a srác engem választott (a barátnőmben csak a kalandot kereste) én kezdetben nem mertem elmondani a barátnőmnek. később mástól tudta meg, engem pedig hosszú hetekig evett a bűntudat, hogy oda a barátság...két hónap múlva tudtuk megbeszélni, és a mi barátságunk ezt kibirta...de nem tenném meg többet soha egyik barátnőmmel sem...én tanultam! Szerintem légy őszinte a barátnőddel, mondd el neki, és ha a srác is komolyan gondolja beszéljétek meg! de mindenképpen tőled tudja meg a barátnőd...hanem úgyis örökös hazugságban éltek, s az már úgysem barátság. Döntsd el melyik a fontosabb, s ha a fiú is fontos beszéljétek meg, s ha nagyon erős a barátság, hidd el, kibirja!!! de gondold át valóban megéri e kockáztatni. sok sikert:) remélem segitettem
2008. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azért csinálja mert egy görény.

Ez nem vonzalom a részéről, hanem kell az egójának, hogy kvázi uralkodik rajtad.

Igazából az a kérdés, hogy a barátnőd kinek hinne, ha elmondanád neki. (a pasi biztos letagadná és azt mondaná, hogy féltékeny vagy a barátnődre és szét akarod választani őket, mert vissza akarod kapni)

Ha úgy érzed, hogy nem neked hinne, akkor az egyetlen amit tehetsz, hogy elkerülöd őket. Ha viszont elég stabilnak érzed a kapcsolatod a barátnőddel, akkor borítsd ki a bilit, mert szerintem nem érdemel ilyen pasit.

2008. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na igen ahogy az elöttem szóló mondja nem vagy elég érett hogy lásd a valódi szándékot a tettei mögött és nem olyan nehéz elfolytani a vágyaidat mint ahogy te azt képzeled, csak próbáljad magad egy pasi helyébe képzelni, számtalanszor előfordul nyáron az utcán hogy pár helyes csaj előttem sétál afféle mindent jól mutató göncben és legszivesebben letépnék róla mindent az első sikátorban és magamévá tenném, de pár pillanat alatt elfelejti ezt az ember mint ahogy azt is ha valaki alantas szándékkal nyalja az ember seggét a munkahelyen. Meg itt egy másik, olyan fősulin voltam ami előtte lányiskola volt csak 10 éve lett koedukált és a fiuk lányok arány amost is kb 20-80% körüli, és az öltözők is közösek, el lehet képzelni hogy pár tangába vetkőzött lány között hogy éreztem magam, ráadásul azokról a csajokról azt is tudtam hogy nem csak nagyon csinosak hanem jó fejek is, de azt is tudtam hogy kapcsolatban élnek és eszembe sem jutott hogy a legcsekélyebb utalást is tegyem rá hogy valamit akarnék tőlük, tanuld meg az élet egy folyamatos megtartóztatás, minden iránt nem csak szexuálisan. Pl csak a pénztárcám fog vissza attól hogy besétáljak egy szalonba és vegyek magamnak egy csinos Porschét, pedig az üveg túloldalán folyik a nyálam értük, szóval az ilyenekről egyszerűen nem szabad tudomást venni, és a barátnője díjazná ha tudna erről a dologról ami a háta mögött zajlik, asszem a barátságotoknak sem árt ha tudja hogy számíthat rád ilyen bizalmas dolgokban mert Ő is jobbat érdemel ennél a fazonnál!
2008. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!