Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az ami igazán jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az ami igazán jól esik nektek (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Mennyi törődést vártok el a másik féltől?Szeretitek ha dicsér titeket a párotok?Mennyire fontosak az apró figyelmességek nektek(pl arcra puszi,ölelések,ha látjátok rajta tényleg érdekli mi van veletek,milyen volt a napotok stb)?Vannak valami extra elvárások a részetekről?

Bocsi a sok kérdésért.Elég azt megválaszolnotok amit szeretnétek. (:

Köszönöm!


2011. nov. 7. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.Mi az ami már nagyon taszító számotokra(akármi,pl folytonos vihogás)?
2011. nov. 7. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha meló után hazaesek, és nem nyaggat a kérdéseivel, hanem hoz nekem egy sört, és hagy fél órát pihenni.
2011. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban szerintem az alap, hogy tényleg érdekelje mind a két felet, hogy mi volt a másikkal. A családi hátterem olyan, hogy mindenki ölelgeti és puszilgatja egymást, szóval anélkül is megvagyok. Persze ettől még jól esik.


Taszítani azok a lányok taszítanak, akiknek nincs érzelmi intelligenciája.

2011. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Matthew001 válasza:

Az a jó barátnő akivel úgy ellehet beszélgetni mint a barátaival :) amúgy mindenki szereti ha dícsérik, még ha szerény is az illető, de túlzásba se vidd. Minden pasi más igényekkel rendelkezik, te látod rajta ha akarja h foglalkozz vele vagy már elég :') Egyébként kényeztetheted csak ne társaságban, az maradjon meg kettőtöknek. De szájrapuszi simán mehet :)


20/F

2011. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szntem az nagyon fontos h magátol kérdezzen h mien napom volt, érdeklődjön, ès ő is mondja h neki milyen napja volt
2011. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Adok neked egy tanácsot, a saját bőrömön tapasztaltam meg (a két félnél oda-vissza igaz), úgyhogy megalapozottnak érzem ahhoz, hogy leírjam. NEM SZABAD az érzelmeidet állandóan kimutatni, kell a fiúknak is a törődés, de néha légy vele kicsit közömbös, tehát ne lógj mindig a nyakán, mert meg fogja unni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hidegülj el tőle. Egyáltalán nem... Csak mértékkel kérdezgesd, tarts vele verbális kapcsolatot, de ne vidd túlzásba. Most a túlzásba vitelt én már a végletekre értem, de nekem sajnos két kapcsolatom ment emiatt tönkre, egyszer a lány volt túl ,,aktív'' ilyen téren, egyszer meg én lógtam mindig a nyakán... Hát, vége is lett mindkét kapcsolatnak... Egyébként néha puszi, egy érdeklődő kérdés (milyen napja volt, hogy van, hogy mennek a dolgok, stb...) simán mehet, de ne nyaggasd!
2011. nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!