Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes kismama vagyok, és...

10hetes kismama vagyok, és mostanában nagyon kivánom a hideg a sört. Csak fél pohárnyit iszok mert nem merek, de nagyon jól esik! Azelőtt nem igazán ittam semmit, pláne sört, de most ezt kivánom! Árthatok ezel a kicsinek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt,ha nem viszed túlzásba.A sör amúgy is nagyon egészséges!
2008. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sörre szokták mondani, hogy folyékony kenyér. Kicsi mennyiségben nem árt, de azért ne felejtsd el, mégiscsak van egy kevés alkoholtartalma, ami nem jó a babának.
2008. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál alkoholmentes sört, abból bármennyit lehet.:)
2008. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat tényleg inkább alkoholmentes sört

fogok inni, mert abból nem lehet bajunk! :)

2008. máj. 9. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia nyugottan igyál naponta egy kevés sört,nem árt.Nekem is ilyen vágyaim voltak a terhesség legelején.Ha nagyon kívánod és nem elég az 1 pohár,akkor alkoholmentesset igyál.Én barnasört ittam,nagyon jó az emésztésre,és a szorulásomat is helyrehozta.üdv 35 hetes kismama
2008. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Haskeményedére a terhesség előrehaladtával a dokik még ajánlani is szokták a sört vagy bármilyen alkoholt.Hogyh nponta megiszol egy kis bort akkor még a vasadat is rendbe teszi.A terhesség egy csodállatos állapot nem betegség.Mértékkel bármit szabad, csak legyen tiszta és baci mentes.
2008. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy hallottam, hogy az alkoholmentes sör kifejezetten jót tesz.Úgyhogy szerintem nyugodtan ihatod, de szerintem csak az alkoholmenteset.
2008. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet igaz!! Ezek szerint nem vagyok egyedül! Én most vagyok a hetedik hétben, és ugyanazt érzem, mint Te! Pedig régebben utáltam a sört, max. a barátaimmal ittam félévente egyszer (az sem esett jól...), most meg iszonyatosan kívánom:))

Egyébként csatlakozom az előző válaszadókhoz, kis mennyiségben nem árthat (ha heti egyszer iszol egy fél pohárral, abból nem lehet baj). De én inkább az alkoholmenteset iszom, az ezer, hogy nem árt, de (majdnem) ugyanolyan finom! Boldog babavárást!

2008. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZIA,AZ ORVOSOM KIMONDOTTAN AJÁNLJA 1 ÜVEGGEL NAPONTA,SZÜLÉS UTÁN PEDIG KETTÖVEL HOGY SOK LEGYEN A TEJCSI. MIOTA TERHES VAGYOK MINDEN NAP ISZOM 1 ÜVEGGEL :) 37 HETZES KISMAMA.
2008. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!