Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy barátom már szinte 8 hónapja... és nagyon imádom... tényleg szinte az életem értelme...

De a szüleim nagyon ellenzik a kapcsolatunkat és azt mondják hogy ebből semmi komoly nem lehet ... pedig már az .. nem is kicsit... és tényleg nagyon szeretem ezt a fiút.. de fogalmam sincs hogy mit tegyek mert ez neki sem lessz jó mert anyám nem enged le hozzá meg nem nagyon tetszik neki a dolog .. és nem fogja hagyni már sokáig ... Mit csináljak?


2011. nov. 6. 15:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves 13L, aranyos a hozzászólásod, és bár én is a kérdező "ellen" és a szülők "mellett" vagyok, azért most picit mégiscsak megvédeném.

Valószínűleg nálad még nem "indultak be a hormonok", amivel persze semmi baj, 13 évesen nem a fiúkat kell nézegetni. Anno 15évesen én is egy amolyan rosszfiúért voltam oda, akivel nem jártunk, de barátok voltunk, ezért velem annyira kedves volt, hogy az hihetetlen. A rosszfiúk általában jófiúk.

Most is egy régi rosszfiúval járok, immáron másfél éve. Ő már, mire összejöttünk kinőtte ezt a korszakát, így jófiúként ismertem meg:)

Szóval vannak jófiúk, csak ők még idősek hozzátok, és vannak rosszfiúk, akiket jó megnézni, meg titokban odalenni értük, de hosszútávú kapcsolatra (főleg ennyi idősen) egyszerűen nem alkalmasak.

2011. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!