Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? 15/L

Figyelt kérdés

Van egy barátom már szinte 8 hónapja... és nagyon imádom... tényleg szinte az életem értelme...

De a szüleim nagyon ellenzik a kapcsolatunkat és azt mondják hogy ebből semmi komoly nem lehet ... pedig már az .. nem is kicsit... és tényleg nagyon szeretem ezt a fiút.. de fogalmam sincs hogy mit tegyek mert ez neki sem lessz jó mert anyám nem enged le hozzá meg nem nagyon tetszik neki a dolog .. és nem fogja hagyni már sokáig ... Mit csináljak?


2011. nov. 6. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyerekes vagy, akkor valóban nem való neked párkapcsolat. Szépen ülj le velük és érvekkel támaszd alá érvekkel, hogy miért jó, ha együtt vagytok, biztosítsd róla őket, hogy nem fogsz rossz irányba változni stb. Mintha már érett lennél egy kapcsolatra.
2011. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szüleiddel hogy vacsorázzatok eggyüt
2011. nov. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyerekes.. legalább is az ismerőseim szerint .... eddig minden bajomat meg tudtam oldani egyedül .. de ez most nem megy ... nagyon sok mindent próbáltam már .. és magával a barátommal nem is nagyon van baja ... csak az ismerőseivel, szüleivel, stb... és nem akarják hogy én ott velekavarodjak abba a társaságba ... pedig nem olyanok... és nem szoktam kiborulni, meg nyafogni ilyenek... csak nagyon kétségbe vagyok esve mert nagyon sok mindennel próbálkoztam már h meg győzzem a szüleimet ..de nem hat rájuk semmi.. és inkább elnézik hogy sírjak állandóan ://
2011. nov. 6. 16:30
 14/21 anonim ***** válasza:
HÍVS EL HOZZÁTOK ÉS BESZÉJÉTEK MEG ÉS MOND A SZÜLEDINEK HOGY NE OLTSÁK EGYBBŐL MEG KÉNE BESZÉLNI HIVD MÁR ÁT VACSIRA MÁR AZ ÉN TÜRELMEM SE BÍR TÉGED CSAK NYAFOGSZ NEM HOGY MEGPRÓBÁLNÁD
2011. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

baz*meg menérted?? már próbáltam .. áthivtam... és ittis volt ... de nem érdekelte anyámat ... anya kb ezt mondta nekem szó szerint


nem ezzel a fiuval van bajom..csak nem akarom hogy a társaságába keveredj meg elmenny hozzájuk stb...

2011. nov. 6. 18:01
 16/21 A kérdező kommentje:
de most tényleg .. normális válaszokat nem tudnáltok mondani ?? vagy esetleg vlmi mást?? mert már teljesen nemtom mottegyek
2011. nov. 6. 20:21
 17/21 anonim ***** válasza:

Tanuljál. Az inkább hasznodra lesz mint a pasizás.

Olyan buta vagy, hogy csak na. Mi sem tudunk mit csinálni, mit szeretnél, hívjuk fel anyukádat, hogy ugyan már, engedje meg, hogy a dohányos fiával lógjon a lánya, mert AZ JÓ. :D

Úristen, ne legyél már ennyire h.lye.

2011. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
LOL. Amíg anyuci pénzéből vesztek egymásnak ajándékot, addig szánalmas kis hülye gyerekek vagytok nem több. Hol kapcsolat ez még?
2011. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még,azért nem engedi. Vagy azért mert télleg rossz társaságba vagy. Eről akkor is te tehetsz ennyit mondok
2011. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek a szüleiddel. Tudom, hogy fiatalabb vagyok nálad, és így osztalak ki, de azért mégis csak...

15 évesen cigizik, te pedig állítólag odavagy érte?

Végül is, összeilletek.

Én nem értem mit esznek a lányok a rosszfiúkban! Van egy csoport ami azokat szereti, a másik fele pedig Sp-t és társaikat...

A normális réteg pedig kinek kell? Majd én onnan válogatok. :)

Csak az a baj, hogy manapság nincsenek normális fiúk sem...

13/L

2011. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!