Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi felelőtlen pár van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi felelőtlen pár van?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve és megrökönyödve olvasom a témákat, hogy gyerekek fordulnak ide terhességgel kapcsolatos kérdésekkel. Itt pedig boldogan ajánlják nekik a 72 órás tablettát. Megértem ha szeretkezni akarnak a párjukkal, ez természetes. De akkor miért nem lehet védekezni? Nem 100 %-os az óvszer, de legalább valami!
2011. nov. 5. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A világ tele van hülyékkel. Nem tudtad? Ébresztő!
2011. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tényleg
2011. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, ez neked új?
2011. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hagyján, de kihányt fogamzásgátlóra amit nem pótoltam a nőgyógyász sürgősségit akart felírni. Majdnem rákérdeztem reflexből, hogy te h.ülye vagy? XD
2011. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudtad, hogy évente kb. feleannyi abortusz van, mint ahány szülés?

Hát gondolhatod, hogy az a rengeteg gyerek nem gumi meg tabletta mellett csúszik be. Persze van olyan is, de nem ennyi.

2011. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt olvastam megdöbbenve, hogy fennakadsz azon, hogy van aki végső esetre amolyan "eső után köpönyeg" megoldásként javasolja az esemény utáni tablettát, miközben normálisnak és természetesnek érzed, hogy GYEREKEK szeretkezni akarnak!!! Pont azért nem gondolnak arra, hogy védekezni kellene, mert GYEREKEK!!! Nem való nekik a szex... még!!!
2011. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!