Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes összemelegedjek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összemelegedjek vele vagy fejezzem be és hogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány mult nyáron ismertem meg nterneten. Még nem talalkoztam vele ő Magyarországon lakik én külföldön.Láttam képeken.Úgy érzem nagyon megtetszett.Ha valaki megsért mindig rá gondolok.Ha beszélek vele sokszor nagozn elkezd fájni hogy nem lehet mellettem.Minden nap vagy 7x rá gondolok.Hiányzott kerestem verset is neki el is küldtem mert minden nap iirok neki és csak hétvégén van fent.Ha valamti csinal valahogy sosem haragszom rá,nem szeretnem elhagyni kiallnek mellette amig tudunk talalkozni szeretnék varni nekem ő kell ha kell éveket is várok mit tegyek?
2009. máj. 7. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
erdemes lenne ha lenne ra lehetoseged.. de mivel nincs ezert felejtos.
2009. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

hány évesek vagytok??

ő hogy érez irántad?

elmondtad már neki mindezt? lehet h ő is hasonlóképpen érez mint te, de az is lehet h csak ilyen net barátságként gondol rád, nem ismered és ő sem téged, furcsa h egy fiúnak ilyen érzései legyenek, mer én is így voltam egy sráccal mindenről beszélgettünk már tök aranyos volt, és többet akart mint barátság, nem egy helyen lakunk. én is sokat gondoltam rá, de rájöttem h nincs értelme mert azt vettem észre az utóbbi időben h csak szívat (azóta sem beszéltünk) ! Beszéljétek meg és lehet h sok minden nem lesz belőle, de próba szerencse!!

Sok sikert!!

(E) :)

2009. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát en 13 ő 11 es azt mondta h ő is igy
2009. máj. 7. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
húha jézusom, nagyon fiatalok vagytok
2009. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatalok vagytok még, érdemesebb lenne befejezni (a távolság miatt). Fiatalon mindenki meg akarja ismerni a másik nemet, és ehhez a legegyszerűbb mód a mai napokban az internet. Flörtölgettek/kóstolgatjátok egymást... ez normális, nincs vele semmi gond, de azzal már van, hogy így érzel iránta. Gondolom még tapasztalatlan vagy a lányokkal kapcsolatban, ezért nem kéne így kezdeni, mert csak rossz nyomokat hagyna benned. Ismerkedj meg közeli lányokkal, akikkel nem csak beszélni tudsz, hanem elmenni sétálni, játszani, strandolni, kirándulni stb. Rendes kapcsolathoz az együttlét nélkülözhetetlen.

Mondani bármit lehet, csak rajtad múlik, hogy elhiszed-e vagy sem.

Jobb lesz mindkettőtöknek, ha egy kicsit visszavesztek. Nem kell semmit sem tenned, a kapcsolat ugyanúgy fennmaradhat, de csak baráti alapon. Ne akarj többet ilyen fiatalon ekkora távolsággal.

Az a baj a chat-es ismerkedéssel, hogy nagyon a te fantáziádra van bízva a másik és ha emellett magányos vagy, akkor olyannak képzeled el, amilyennek te szeretnéd látni. Ezért gondolsz rá annyit.

Csak kerüljétek a személyeskedést. Attól meg nem kell megijedni, ha mondjuk nem jelentkezne többet. (Mert megmondom őszintén, szerintem hamar túl lesztek egymáson)

Aztán jó csajozást:)

2009. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kössz nem joh igy 1 Lattam hogz néz ki hidegen hagy nem a külső erdekel 2Inkabb akk hagyom mert csak fájni fog ha folytatom.
2009. máj. 7. 16:07
 7/7 anonim válasza:

hát igen ez szerintem is hanyagolni kellene, nem hiszem h sok értelme lenne, lesz majd pár év múlva más akivel, már komolyan is érdemes foglalkozni!

(E) :)

2009. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!