Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárhatnánk ki végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárhatnánk ki végleg az életünkből?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, van egy másfél évvel fiatalabb húgom, akivel igazából sosem volt túl jó kapcsolatom, ez leginkább a féltékenységéből adódott (nem beképzeltség, de soha nem tudta elviselni, hogy csinosabb, szebb vagyok nála, a pasik is inkább az én társaságomat keresik helyette, és barátok terén is jobb a helyzetem.)

Neki volt egy komoly kapcsolata, együtt éltek, de 4 év után ez a kapcsolat kezdett tönkremenni. A barátjával mindig is jóban voltam, de mikor köztük ennyire rosszul alakultak a dolgok elég közel kerültünk egymáshoz.

Ennek már másfél éve, azóta is együtt vagyunk, de a testvérem ezt nem tudja elfogadni, azóta is zaklatja a páromat, sms-eket küldözget, hívogatja telefonon, nekem fenyegető üzeneteket írkál, és kavar a hátam mögött, a közös ismerősök, rokonok előtt le vagyok járatva, hogy elvettem a pasiját, pedig az ő kapcsolatuk akkor már rég nem volt szerelem, mikor én képbe kerültem.

Szeretném, ha végre leszállna a páromról, elfogadná, hogy ő engem választott, és hagyna minket békében élni, de mégis mit kéne tennem?


2011. nov. 2. 12:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azt nagyon szépen leírtátok, hogy magyarul egy sz@r szemét sz@r alak vagyok...

De a kérdésemre még nem igazán érkezett válasz.

Lehet, nem is fog.

2011. nov. 4. 09:54
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Semmit.Majd felfogja egyedül,vagy nem.Mit kéne tégy,ez érthetetlen kérdés.Bérelj fel valakit ellene :D
2011. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

De erre nem lehet válaszolni. Vagy a testvéreddel romlik meg a kapcsolat vagy a pasiddal. Ennyi. Te döntöd el. Helyetted ne mi döntsünk.


Én továbbra si azt mondom ,hogy abba leszel szerelems, kaibe akarsz/akibe leszel. Emiatt nem vagy sz*r ember. (Megkockáztatom még akkro se, ha tényleg elhappoltad a tesód elől, mivel ez kettő emberen áll, soha nem egy személyen.)

2011. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

(Megkockáztatom még akkro se, ha tényleg elhappoltad a tesód elől, mivel ez kettő emberen áll, soha nem egy személyen.)

jah,valóban két emberen múlik a dolog,de attól még szemétség!

úgy látszik a te morális értékrended elég széles spektrumon mozog!

a kérdezőnek:nem tudom mit tehetnél,ha már többször próbáltál vele értelmesen beszélni eredménytelenül,akkor ezek szerint ki kell várnod amíg feldolgozza vagy mittomén!erre nem tudok mit mondani.mindenesetre ne vedd fel vele a kesztyűt!(már ami a módszereit illeti)

2011. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
a legalja 1 gerinctelen ribanc vagy ennyit rólad hogy tehettél ilyet más szerelmét elvenni pláne a hugodét nem is csoda hogy így ki van akadva
2011. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Nekem is van testvérem de ez...

Csak 2 szó: undorító vagy! :)


A kérdésre: ne tegyél semmit. Tűrd tovább, mert ezt érdemled...SE. Azt kapod amit adsz. Sz@rért sz&rt.

2011. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!