Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Árulja már el nekem valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árulja már el nekem valaki, hogy miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Minden nő azon sír szakítás után, hogy a pasija elhanyagolta, nem törődött vele, vagy lekezelte, vagy hűtlen volt, stb. Mindig ugyanaz a rinya.

De még is miért van az, hogy magamfajta maximálisan megértő és hűséges srácot, aki odafigyel a barátnőjére, gyengéd vele, és valóban érdekli a lelkivilága, ráadásul még nem is nézek ki rosszul, a lányok besorolják az unalmas skatulyába? Én inkább a normális helyett összejönnek a két véglettel: a bunkó, primitív, felelőtlen f*sszal, vagy a szerencsétlen, férfiatlan degeneráltakkal, de a normális pasi az senkinek nem kell?

Ezt komolyan kérdezem, én és a 4 legjobb barátom is hiába keres magának barátnőt, pedig jó egyetemeket végeztünk, nem csalnánk meg a barátnőnk, és szerintem a barátaim jól néznek ki, de mégis. Esküszöm nem értem. De mindennap látom a gyönyörű nőket egy szerencsétlen 50 kilós emos hajú kis k*csöggel, vagy egy fuxos maffiozógyerekkel.

Miért csak az extrémitás kell a nőknek, ez az "izgi"?


2011. okt. 29. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Általában az emberek a végleteket keresik.

Amúgy ez a modern világ miatt van hogy az ilyen embereket nem becsülik meg...sajnos

20/L

2011. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ! De azt tudom, hogy ne akarjuk megérteni a nőket!
2011. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves KÉrdező!


22 éves fiatal nő vagyok. Mások szerint szép és okos. Akkor miért nem találok normális férfit, aki megbecsül, szeret és hűséges?


Egy cipőben járunk, ne aggódj! Azért , mert modern lány vagyok, a szerelmi életem terén lehetek konzervatív, de mégsem hiszik el. Miért?

2011. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van olyan csaj akinek a te típusod bejön csak lehet más helyen keresed őket...


Ne bulikban szórakozohelyeken ismerkedj


Már az elején amikor meglátod a lányt akkor érezheted hogy milyen pasikra hajt, kik jönnek be neki. legalább si szerintem

(23F)

2011. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden ember más. Neked nincs jgod eldönteni hogy kinek mi a normális. Másoknak más mert ők más normák szerint élnek. Neked is lehetnek ugyanolyan borzalmas rossztulajdonságaid mint az általad említett fiúknak. Rögtön például: intolerancia, lenézés, szűklátókörűség. Amúgy pedig a szerelmet nem lehet irányítani, nem logika szerint dönt, hogy hűű ennek 3 diplomája van és kedves akkor őt kell szeretni... És rendesen is lehet érdekesnek lenni. Mert ez így hogy nem bántod meg a barátnődet meg jó egyetemen végeztél még tényleg nem olyan nagy dolog (mármint tiszteletre méltó de nem az egyetembe szeretnek bele). Ha ezen kívül nincs is életed akkor ne csodálkozz.
2011. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nőkről beszélünk vagy tini lányokról? Az emos idióták számomra abszolút nem izgalmasak, a büdös életben nem tudnék úgy ránézni egy ilyen srácra mint a páromra. A divatmajmok sem szimpik, akik már már surolják a homi kategóriát, illetve az sem jön be, ha valaki a pénzével akar meghódítani (úgy alakítja a helyzetet, hogy a bmw-jébe mindenképpen be kelljen ülnöm), stb.

Ezeket leszámítva hidegen hagy a külső, viszont észrevettem magamon, hogy sokkal inkább bejönnek a a kicsit "keményebb" külsejű, pl. rocker pasik, mint az általatok emlegetett fogpiszkáló emo csávók. Ennyit a külsőről...

Véleményem szerint az, hogy valaki elhanyagolja a barátnőjét nem az első két hónapban derül ki, mert akkor csak összecsiszolódás, "ismerkedés" megy. Ha keveset foglalkozik az egyik a másikkal, az ilyenkor alakítható vagy max vége lesz az egésznek, mielőtt elkezdődne. Én kb másfél év után éreztem azt elég erősen, hogy a párom nem foglalkozik velem annyit már, amennyit én igényelnék és ez első sorban azért fájt, mert előtte ez nem így volt, nem ezt szoktam meg. Mivel szerelmes voltam, ezért igyekeztem mindent megtenni a figyelméért és nem pedig ellökni magamtól. Szerintem ez így természetes. Ennek ellenére most is azt mondom, hogy részben emiatt lett vége a kapcsolatunknak, de ettől még nagyon szerettem és kitartottam mellette amíg bírtam ezt idegekkel.


Ergo igencsak nagy általánosítás amiről beszélsz, lehet neked is egy olyan tartós kapcsolatod, amikor jön egy völgy és nincs annyira kedved a barátnődhöz, csak éppen valaki ezt így kezeli le, valaki meg úgy... Nekem is volt ilyen nem egyszer, de én elszoktam mondani, hogy most kicsit szeretnék egyedül lenni és ezt a párom mindig meg is értette. Pár nap alatt összeszedtem magam és ott folytattuk ahol abbahagytuk...

2011. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Walk With Me ***** válasza:

Mert ami túl jó, amiben nincs izgalom, túl elérhető, azt sokan nem becsülik meg. Valahol olvastam erre egy vizes hasonlatot, hogy a vizet alapból nem becsüljük meg, mert megnyitod a csapot és folyik. Ha viszont hőségben futsz a mezőn, akkor már mennyivel máshogy gondolsz a vízre. Szóval aki nem titokzatos és/vagy elérhetetlen, az "csapvíz" lesz sokak szemében.


Amúgy én sem értem pontosan, mert eddig akárhány lánnyal ismerkedtem, mindegyik olyan véleménnyel volt, hogy több ilyen fiú kéne a világra, meg el sem hiszi, hogy ilyen vagyok stb, és mégis mindig valami primitív, menő partiarccal jöttek össze.

Aztán persze jöttek volna még hozzám elsírni a problémáikat, amik ezen döntésükből adódtak, de nem érdekelt. Egyék meg amit főztek.

2011. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs, de nem postáznád valamelyik barátod akkor? hidd el normális pasit sem túl könnyű találni... merre szoktatok bújkálni? :D

L/20

2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valami hiba csak van benned kérdezö, amit nem említesz... Valószínüleg az az oka, hogy miért nem kellesz nekik. Vagy próbálkozz értelmesebb helyeken barátnöt szerezni és ne diszkóban..
2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én nem szeretem ha a nőket beskatujázzák... alapjáraton én sem tudom hogy a mai tinik, fiatalok miért buknak az SP, és az ilyen nyápicokra. A hozzád hasonló tipusú pasik elég ritkák, és sajnos sok pasi nagyon bunkó, hűtlen, és egy idő után bizony elhanyagolja a nőjét! De én is tudnék olyat mondani, hogy a pasi nagyon klassz minden téren, mégis egy nagyravágyó kis k.vát tart maga mellett, aki csak kihasználja, megcsalja stb...

Úgyhogy én is feltenném néha a kérdést, hogy miért nem kell egy normális pasinak egy olyan nő, aki ápolt, kedves, hűséges, romantikus, okos, és tud is főzni, takarítani? És miért egy olyan, aki ostoba, primitív, fakanalat se fogott még életében, a zöldségboltba talán még egy csokor petrezselymet se tudna venni, mert nem ismeri, és csak azért jó, mert bármikor szétteszi a lábát, közben meg semmi célja nincs az életben...

Én már 5 éve élek boldog párkapcsolatban, és nekem nem olyan jön be, aki egy téglát se tud felemelni és vasalja a haját! Én is keresgéltem, aztán nagy nehezen találtam is! Ha keresgélsz találsz is! 24 N

2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!