Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árulja el végre valaki, őszintén: Mi jó a hármas szexben?

Figyelt kérdés
Elsősőrban 1 lány - 2 fiú összetételre gondolok.
2009. jún. 21. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
annyira nem érdekel a srác 1 lány felállás, de ha 2 csajjal lennék, azt már inkább kipróbálnám:))
2009. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan lányok, akik élvezik. Igaz, nagyon kevesen, de akadnak. Lévén ilyenkor egyszerre két dolgot is csinálhatnak vele (ízlés szerint), miközben ő maga is ügyködhet.
2009. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A baráti összefogás, hogy jóban rosszban eggyütt vagytok.
2009. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
előző 18/F
2009. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jópofa válasz. Van esetleg személyes tapasztalatod is?
2009. jún. 23. 07:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne, hogy egy ilyen party, hosszabb rövidebb ideig tartó kapcsolat hogyan jön létre?

Pl. adott egy /házas/pár, és csatlakozik hozzájuk egy másik fiú. Ki veti fel az ötletet?

Vagy van egy független hölgy és két független férfi, akik végül hármasban összejönnek. Hogyan alakul ez ki? Hogyan jön létre az elhatározás?

(Ugyanez a kérdés két lány - egy fiú esetén is.)

Biztosan vannak személyes tapasztalatok is!

2010. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12:48 - Vannak olyan emberek, férfiak is, nők is (bár utóbbiban ritkább, de azért akad), akik eleve nyitottabban állnak ehhez a témához, és kevesebb korlátozással viszonyulnak hozzá. Az ilyenek pedig általában előbb-utóbb meg is találják egymást, akár élőben, akár neten. Az ötletet pedig bárki felvetheti onnantól kezdve, ha már egynéhány beszélgetés során kiderült, hogy hasonlóan gondolkodnak a témában.
2010. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizonyára igaz, de én konkrétabban gondoltam. (Azt el nem tudnám képzelni, hogy Net-en találjak a szexhez harmadikat - még "hagyományos", "konzervatív", két szereplős szexhez sem - vagy, hogy így csatlakozzak máshoz.) Csakis egymást felöltözve már ismerő emberek esetén tudom elképzelni. Ők hogyan jutnak el /jutottak el/ idáig. Ilyen személyes tapasztalatokra gondoltam. Magyarán, hogy lett a régi barátnőből vagy barátból egyszer csak szexpartner, harmadiknak?
2010. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2010-10-26 12:48/14:16-nak

Hát, ha nagyon kíváncsi vagy!


A mi egy lány-két fiú kapcsolatunkért az a négyesben eltöltött szombat délután lehet a felelős, amikor a barátom, tánc közben megérintett egy pontot (vagy megtalálta a pontot) a feleségem hátán, amitől szexuális izgalomba jött. Furcsa egy bejelentés volt - de az őszinte kapcsolathoz hozzátartozott -, hogy eldöntötte, le fog feküdni a barátommal, és még mielőtt a szívemhez kaptam volna, azonnal bedobta a hármas szex gondolatát is, amiről úgy gondolta – talán még én is -, hogy fizikailag letagadhatatlan, de lelkileg talán nem megcsalás.

Tehát nálunk AZ ASSZONY ÓHAJA VOLT, Ő VOLT A KEZDEMÉNYEZŐ!


A kellemetlen – Vagy szégyelleni való? - igazsághoz tartozik viszont az én szerepem, az alábbi két részlet:

- Mivel annyira szerelmes voltam Belé, nem tudtam megtagadni a kérését, hogy továbbítsam a kívánságát a barátomnak, aki így először tőlem hallotta, hogy a feleségem le akar Vele feküdni. Természetesen azonnal „hátast dobott”, de nem fűzött hozzá semmit.

- Amikor – hosszú idő elteltével - arra került sor, hogy belevágjunk, feleségem „mégsem akarom” vagy „egy eddig hűséges asszonynak sokáig illik kéretnie magát” okból „megmakacsolta” magát. „Sürgetésemre” tagadta, hogy valaha szóba került volna a hármas szex, meztelenre vetkőztetésünket a meleggel indokolta,

Én viszont, aki addigra már beletörődtem, és úgy éreztem, bármi is történik, ki fogom bírni, szerettem volna mielőbb túl lenni rajta. Ha szó szerint vesszük, az én noszogatásomra, „felszólításomra” engedte meg, hogy a barátom foglalkozzon vele, illetve, hogy becsúsztassa a szerszámát.

2010. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!