Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy köszön a volt nőm h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy köszön a volt nőm h cső az nem jó jel mi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
azt jelenti, h le se szar
2011. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor hagyom a fenébe
2011. okt. 27. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Bárki bárkinek úgy köszön, nem éppen egy magas értelmi színvonalat mutat.
2011. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő akart elhagyni szal gondolom h nem bír akkor
2011. okt. 27. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy egy vidéki paraszt.
2011. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lehet az mert városban lakik :'D
2011. okt. 27. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Don Kartács válasza:

Mivel művelt ember vagyok ezért pl akit kedvelek szépen köszönök Ha lányról van szó akkor még inkább finoman Szióka

Ha tőlem indulunk ki akkor vagy nem bír vagy bunkó hogy nem tud egy Hellót köszönni

2011. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom mire alapozzátok, hogy aki cső- vel köszön, alacsony értelmi színvonalat képvisel. Egyetemi diploma és két nyelvvizsga mellett nem érzem magam egy kőbunkónak, mégis szoktam cső- vel köszönni - igaz nem a másik nem képviselőinek.


28F

2011. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!