Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a barátom nem köszön nekem?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, amikor interneten ráírok barátomra és köszönök és megkérdezem hogy mi újság, akkor sose köszön vissza, egyből csak mondja. Tudom hogy kicsi dolog, de szerintem ez alap dolog lenne, és olyan rosszul esik..:/ Persze mikor szóváteszem hogy neki miért olyan megerőltető köszönni, akkor ö van felháborodva hogy ezen 'hisztizek'. Tudom hogy igazából semmi jelentősége nincsen de akkoris olyan rosszul esik :S Tényleg én lennék ennyire 'hisztis'?
2011. júl. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Neten minek köszönjön?
2011. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbbi vagyok de szerintem nem baj!
2011. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod, bár tényleg köszönhetne(: Néha én se szoktam, mert sietek, vagy sokan írnak.. Ne essen rosszul, ez nem bántás, csak így van beállítódva a barátod. Neten úgyis mindenki rövidít, szerintem belefér.
2011. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, eddig kb. 8hónapig köszön, most szinte soha... na mind1 azért köszi a válaszokat.:/
2011. júl. 25. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy már úgy gondolja annyira jó a viszonyotok,, hogy megteheti(: néha éreztesd vele, hogy simán elveszíthet téged, ha nem úgy viselkedik..Ne érezze már magát annyira nyeregben(:
2011. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!