Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tőletek, hogy köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tőletek, hogy köszön el a párotok telefonon?

Figyelt kérdés
Számomra igen meglepő, hogy mióta felköltözött Pestre csak annyit mond, hogy: Szia! Puszi! Eddig is távkapcsolatban éltünk, de eddig mindig az volt, hogy: Szeretlek, vigyázz magadra, csókollak...stb. A barátaimtól szoktam puszival elköszönni a telefonba.
2011. aug. 17. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia... nekem úgy hogy "jolvan, légy jó. és vigyázz magadra szijja Kincsem csók" meg ehhez hasonlók.

Beszéld meg vele!

2011. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
cs
2011. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nagyon szeretlek Kicsim! Hiányzol! Csók!, én is furcsálanám és szóvá is szoktam tenni, ha nem ezt kapom több alkalommal, mert akkor az már valamit jelent, vagyis az én szememben.
2011. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem is puszival köszön, furcsállom csöppet, azért is maradt meg, de különösebben nem zavarja a lelki békémet :)

lehet, mert amúgy nem szoktunk pletyizni telefonon, csak gyors eligazításért csörgünk rá a másikra.

2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem sokat telefonálunk, de akkor nálunk is "szia, puszi". Mindkettőnk részéről. Mi ilyenek vagyunk, amúgy sem halmozzuk el egymást becézésekkel, érzelmességgel SZÓBAN (testközelben bepótoljuk ;).

Telefonba még soha nem mondtuk egymásnak, hogy "szeretlek", ezt csak élőben mondjuk egymásnak, váratlan pillanatokban. (De mindig éreztetjük persze, hogy szeretjük egymást.)

Ha minden telefonálás "szeretlek"-kel végződne, az nekem kicsit is fura lenne, mintha kötelező lenne odamondanom, és egy idő után automatikussá válna.


Persze nem ítélek el senkit, mások vagyunk, más a természetünk, mást szoktunk meg. :) Mi a párommal a telefonos beszélgetésnek, elköszönésnek nem tulajdonítunk nagy hangsúlyt, ezért nekem nem fura.


De ha nálatok régen más volt, és most változott meg a szokása, akkor megértem, hogy kicsit rosszul esik.

2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ariadne13 ***** válasza:
tőlem úgy, h :Jól van Szerelmem / Babám / Picikém, álmodj szépeket, nagyon szeretlek, csókollak milliószor mindenhol :D ............. szerintem beszélj vele
2011. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"csá"vagy "na cső",nálunk ennyi,de mi már házasok vagyunk:D
2011. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg ne baszasd magad mert ktekerem a nyakad.
2011. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia.
2011. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szia kicsim, hiányzol, nagyon szeretlek!"

Ez az esetek 80%-ában. A maradék 20-ban van a "Szia puszi.", és ilyenkor mindig megkérdezem viccesen, hogy mi az hogy szia puszi? Aztán kijavítja magát. :D


22/L

2011. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!