Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában a barátom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a barátom nagyon fura velem. Mit tegyek hogy jobb legyen, ha beszélgetni erről nem nagyon tudok vele, mert megsértődik?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok.4hónapja vagyunk együtt.A kapcsolat elején minden nagyon jovolt,de most ugy érzem hogy valami megváltozott kettőnk közt.. volt(van) egy lány aki a "barátnőm" akire féltékeny vagyok mert sokat kérdezősködik a barátomról és mikor ezt mondtam neki akkor aztmondta hogy: fejezzem be a féltékenykedésemet,mert neki nemkell,mert engem szeret.Azóta ilyen "fura" velem.Néha ugy érzem,mintha nemcsak én nemlennék az életében,hanem egy 3. személy is.Mostanába nagyon sok buliba jár (nélkülem)és ugyérzem hogy háttérbeszorít. Légyszives segítsetek! Köszönöm
2008. márc. 17. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Juj te szegény! :S Hát nagyon sajnállak.próbáltál már ezekről a bulikról beszélni a barátoddal??Azt még leírhattad volna,hogy mennyit vagytok együtt pl.egy héten?Mondd el neki,hogy mi fáj neked,és hogy ha megoldható lenne,esetleg együtt járhatnátok szórakozni...fontos az őszinteség,különben vége szakadhat egy kapcsolatnak!Sértődés ide vagy oda...
2008. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia!Köszike a válaszod..Igazad van!de a héten csak 1 napot vagy párat de az nagyon ritka hogy talizunk..:( Gondolkodtam rajta hogy szakítok vele de ahoz túlságossan szeretem hogy ezt megtegyem..:S kérlek segits köszi
2008. márc. 17. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ne őt szeresd, hanem magadat. bőven abban a korban vagy, amikor még nem kell megalkudni. Ha nem foglalkozik veled, akkor az legyen az ő baja. Tele a világ olyan pasikkal, akkik sokkal többet is hajlandóak lennének veled foglalkozni. :)

Mindamellet a féltékenykedést próbáld hanyagolni. Nem a szerelem jele, hanem bizalomhiány. Benne, de legfőképpen magadban.

2008. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!