Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok az exekről beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok az exekről beszélgetni? Hogy mi jobb most, vagy mi történt anno, ilyesmik.

Figyelt kérdés
Rámjött ma a frász,mert a párom az exbarátnőjével beszélgetett,de ez nem is baj.Csak eszembe jutott hogy egyszer őt is szerette valamennyire,vele is szexelt,és eléggé kibuktam.
2010. júl. 28. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult, én is, ő is megemlítette...sértődés lett belőle. Azóta nem beszélünk ilyesmikről, felesleges. Elmúlt, lezárt korszak.
2010. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha megvan a kellő bizalom, akkor fel lehet hozni, de akkor sem brutális hirtelenséggel, hanem szépen felvezetni
2010. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de pl ha vmi folytán szóbakerül...mondjuk tudja hogy ki volt az exem,és szóbajön,de nem mint expasim,hanem más témával kapcsolatban.akkor mi van?
2010. júl. 28. 00:11
 4/10 A kérdező kommentje:
vagy teljesen ki kell zárni az életünkből az exeket,mintha kitörölnék az emlékezetünket?
2010. júl. 28. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor párommal összejöttünk, még ő 2esben beszélgetett exével, az eléggé zavart akkor. De most már teljesen megbízok benne. Ő sem szólt semmit, mikor említettem neki, hogy exemmel sétáltam, beszélgettünk. Most szoktunk néha exekről dumálni, néha egykét történetnél elszomorodom meg látom néha ő is. De legalább őszinték vagyunk egymással.
2010. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én idegrohamot kaptam mikor a barátnőm az exeivel/exeiről beszélt. letöröltettem vele őket msn-ről és az összesnek be lett ígérve egy verés ha a közelébe mennek.
2010. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
utolsó, te aztán eléggé lenézheted magadat, mert többre tartod a barátnőd exeit mint magadat, ha bíznál magadban, hogy te vagy a legjobb és persze bíznál a barátnődben is, hogy ő is téged tart a legjobbnak akkor nem kapnál idegrohamot. Már most megmondom ti sem jártok sokáig.
2010. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15:48 egyetértek


De, hogy a kérdezőnek is válaszoljak, én néhány exemmel tartom a kapcsolatot.

2010. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azzal a barátommal jöttem össze, akit kértem, hogy segítsen nekem visszaszerezni az exem, elég érdekes, és eleinte fájt neki, ha megemlítettem, de az utóbbi időben már odafigyelek, csakhogy mostmár ő kérdez a múltamról. De legalább nagyon jól tudja, hogy nem jövök már az exemmel össze, a régebiekkel meg pláne nem.
2010. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az Ő exéről (ugyanis nekem nincs olyanom) szoktunk. Vagyis én kérdezgettem, mert kíváncsi voltam, és persze aztán nagyon féltékeny voltam, de legalább mindent tudok, és mondta hogy eszébe jut meg néha szokott gondolni a csajra, de nem vagyok féltékeny, mert megbízom benne, és tudom is hogy soha nem csalna meg, meg mondta is... szeretjük egymást, és ennyi, tényleg bizalom kérdése:)
2010. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!