Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én tévedek?

Figyelt kérdés
Röviden: Van egy lány, akibe sikerült beleszeretnem. Ezt már többször is mondtam neki. Elmondta, hogy ő nem úgy érez, de nem zárta ki, hogy ez ne változhatna. Azóta is viszonylag gyakran találkozgat velem. Én úgy érzem, hogy ő sem csak, mint barátra tekint rám, de nem akartam olyannal áltatni magam, ami lehet, hogy csak illúzió. Viszont közös barátaink egy szülinapi buli után, elmondták, hogy ők sem azt látták, hogy én "csak" egy barát lennék számára, ez volt kikövetkeztethető egy kívülálló számára (ahogy rám néz, hozzám ér...). Ha együtt vagyunk akkor minden ok, de utána mindig kezdjük elölről az egészet. Komolyan, mint az 50 első randiban. Persze ő nem áltatott semmivel soha, ez is igaz. de van másik lány barátom, akivel teljesen máshogy viselkedek és ő is velem. Elkövettem azt a hibát(?), hogy bemondtam az all in-t a csajnak, kértem, hogy legalább azt mondja meg, hogy van-e rá bármi esély, hogy valaha ő és én, vagy nulla. Ha ez az utóbbi a helyzet akkor megpróbálok túllépni. Erre a beszélgetésre a héten fog sor kerülni. Őszintén ezt már tudnom kell, mert lassan kezd ez az egész felőrölni. Mi a véleményetek, lehet , hogy ő nem tudja mit érez, vagy én vagyok ekkora tévedésben? Hiba volt ezt megkérdezni?
2011. okt. 24. 15:01
 1/3 bánomisén ***** válasza:
Szerintem nem volt hiba megkérdezni, teljesen fölösleges bizonytalanságban őrlődni. Most legalább majd kiderül, hogy ő mit akar. Ha nemet mond, akkor tovább tudsz lépni, nem ő az egyetlen lány a világon. Ha meg igent, akkor meg hurrá!
2011. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is így gondolom, de a baj, hogy jelenleg úgy érzem ő az egyetlen lány a világon:). Egyébként most sem azt várom tőle, hogy azonnal a karjaimban kössön ki, csak hogy tisztázzuk, hogy lehet-e esélyem bármikor, mert akkor én várok, még ha nem is lesz belőle végül semmi. Ha viszont már most tudja, hogy soha, akkor tényleg nincs értelme, bármennyire fáj.
2011. okt. 24. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
A "talán majd egyszer"-t már megkaptad. Mennyivel leszel előbbre, ha megismétli?
2011. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!