Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tévedek? Vagy ő nem tudja mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévedek? Vagy ő nem tudja mit akar?!

Figyelt kérdés
A barátom közölte ,hogy ő vár rám az együtt léttel kapcsolatba!és meg kérdezte mennyit akarok várni 1 v 2 évet!?Szerintem egy pasi akkor kérdezi meg ha már akarja .vagy nem?mert kérdeztem tőle ,hogy ő akarja-e ?és azt mondta MAJD igen!de közben mikor tegnap taliztunk eléggé nem félreérthető dolgokat csinált! :D öszíntén én szeretném de ha ő ilyen bizonytalan és ,hogy legyek biztos a dolgomba?
2011. okt. 9. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy 2 évet kell rád várni? És a barátod mennyi??? Amúgy, ha azt mondja, hogy vár rád, valószínű, hogy tényleg komolyan is gondolja... attól hogy volt egy két dolog, még nem mászott rád , nem? Mindent nem kell megtiltanod neki!!! :D
2011. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudja ő mit akar, csak neked nem esik le.


F/16

2011. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De jó ,hogy mindenki ilyen okos :) na és mit akar mert én már rajta eligazodni nem tudok!
2011. okt. 9. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindent túlbonyolítanod, ha ezt mondta akkor úgy is gondolja. Ebből látszik, hogy igazán szeret. Deszerintem is kicsit sok az egy év. Én ngyon féltrem az elsőtől, nekem fél év után volt a párommal az első szex.


18 L

2011. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!