Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Nem tévedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nem tévedek ugye?

Figyelt kérdés
Rájöttem,hogy nem jó filozofálni,előre gondolkodni,hogy mi lesz,ha tetszik nekem egy csaj és akarok tőle valamit.Arra kell gondolni,hogy minden rendben lesz,és kész.Pozitívan kell hozzá állni,nem kell görcsölni rajta,hogy mi lesz,hogy lesz,legyen önbizalom,magabiztosság és kész.
2011. júl. 31. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
helyes
2011. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
filózni lehet, csak nem csajon....
2011. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"a gondolat halványra betegíti a tettet"
2011. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű az olyannak optimistának lenni, akit nem érnek kudarcok.

Persze, amíg minden megy a maga útján, sikeres vagy a csajoknál, addig felesleges filózni, de amikor majd egymás után érnek kudarcok, hónapokig senki nem érdeklődik irántad, egyedül vagy és nem érted az okát, akkor majd szépen elgondolkodsz.

2011. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 napietus ***** válasza:
igazad van. és hidd el, minél kevesebb jelentőséget tulajdonítasz az egész ügynek, annál biztosabban összejön. nagyon kevés embert ismerek, aki úgy ismerte meg a feleségét/férjét, hogy "márpedig én ma összejövök xy-nal ha törik, ha szakad".
2011. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!