Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz rám sosem?

Figyelt kérdés

amikor elmegyek mellette mindig ránézek de ő sosem néz rám, és nem értem ez mért van. Mikor megismertem úgy éreztem h tetszem neki. Meg eleve ha megyek a folyón csomóan megnéznek, de ő...sosem:/

15/l


2011. okt. 22. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd felhívom a gondolatolvasó barátomat, hogy válaszoljon erre a kérdésre.
2011. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 life is beautiful ***** válasza:

azért mer tetszel neki.. ha nem tetszenél lehet jó barátok lennétek ,de így más a helyzet..

menj oda hozzá ,ha tényleg szépnek tartod magad aki sok embernek tetszik ,valószínűleg az ő ízlése sem defektes, bejössz neki:)

2011. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DiMalto ***** válasza:
100%
lehet idő közben meg vakult,nincs egy fehér bot a kezében? (vagy egy bazi nagy kutya ami mdig elötte megy?)
2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Biztos ő nem hívő ember. Sokan hívő emberek és néznek téged, ha mész a folyón. Vízen járni csak Jézus tudott elvileg... ezért néznek rád is furcsán.
2011. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megnéznélek, nem sok ember tud vízen járni.
2011. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 life is beautiful ***** válasza:
hát ezen akkorát szakadtam :D ..de milyen érdekes én a "folyót" alapból "folyosó"-nak olvastam:D
2011. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wirdddó válasza:
öltözz be vizilónak, és majd észrevesz
2011. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!