Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bámul ennyire az a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul ennyire az a srác?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki az évfolyamtársam,de akárhányszor meglát,folyton bámul,de szó szerint bámul. Az osztályból a többi lányt is szó szerint bámulja.Már többen is megjegyezték ezt..

Sőt adtak neki egy "becenevet"..

Nem néz ki rosszul,de elég flegma gyerek..

Úgyhogy igyis úgyis felejtős..


Múltkor mikor jöttünk le a lépcsőn,szokás szerint megint bámult.. Mivel barátnőm ismeri mert általánosban osztálytársa volt,odament hozzá és megkérdezte szépen,hogy miért néz? Erre a srác nem szólt semmit,csak továbbra is bámult..


Ti szerintetek miért bámul?

Én nem tudom,sokat agyaltunk ezen.. De ha a kérdésre se válaszolt,hát akkor szivacs,marad a találgatás..


2011. okt. 21. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolom szereti nézni / tetszenek neki a csajok úgy általában meg hogy nézelődhet, még ha nem is konkrétan valakit. Vagy nem mer lépni és csak flegmának mutatja magát.
2011. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmenti, hogy nézel ki mert így jobban tud koncentrálni mikor este maszturbál rád.
2011. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Jó más fiú is szokta a lányokat időként bámulni. De ő szó szerint bámul,még akkor is ha csúnya szemmel néz rá az illető mert zavarja,hogy ennyire nézni..

De tényleg flegma,egyszer miatta késtünk a kirándulásról,és mondta az osztályfőnöke,hogy ezt még megbeszéli vele,erre flegmám megszólal "jó".

Meg mikor verset mondott a 3osztály.Mikor ő jött,kiment elmondta,azt a végén egy flegma műmosolyt vágott..

Egyetlen egyszer nyilvánult meg normálisan..

Megyünk el mellette,és valamin nevettünk,erre beszólt,valami olyasmit,hogy hehe de vicces. Mondom,nyugi nem rajtad röhögünk.

Erre ő: ahha persze,de nem tud érdekelni mert lesz*rom..

Akkor is az ablakból dumáltunk a barátnőmmel vele,és kérdezte milyen óránk lesz.

2011. okt. 21. 17:48
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsi összevissza írtam. XD


"Egyetlen egyszer nyilvánult meg normálisan,akkor is a ablakból dumáltunk vele,és annyit kérdezett,hogy milyen óránk lesz,persze szokásosan bámult.

2011. okt. 21. 17:49
 5/9 bánomisén ***** válasza:
Lehet, hogy nem is bámul, csak bambul :-))
2011. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert szem tengely ferdülése van!
2011. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csak bámul, de semmi mást nem csinál akkor lehet hogy csajozni akar, csak nem elég tökös és úgy gondolja ha minden lányt megbámul talán odamennek hozzá, így nem kell kezdeményeznie. Lehet hogy csak felvette ezt a stílust ismerek olyan srácokat akik ezt azért csinálják hogy megfigyeljék mások reakcióját, és akkor ő egy nem virtuális troll! Vagy ha már hagyom magam elkalandozni akkor baltás gyilkos és nézi a kövi áldozatát, ki tudja ..

Bár szerintem az első ötletem lesz az viszont, ha igazam van akkor megtaláltuk a kövi 40 éves szüzet!

2011. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerös tipus..sztem csak szemlélgeti az embereket, aztán meg minősíti. nekem volt egy ilyen barátom..totál flegma volt semmi érzelem nem volt benne és mindenre csak azt válaszolta h ja meg jo..xD ki is dobtam 2 hét után,csaknem járok egy impotens gyerekkel :D
2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Meg akar dugni.
2011. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!