Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bámul a srác, de van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bámul a srác, de van barátnője.3 év van köztünk. Van esélyem?

Figyelt kérdés

Bármelyik szünetben összefutunk(én igyekszem mindig arrafelé lenni, amerre ő), mindig egymás szemébe bámulunk. Kb. három napja előttem ment a haverjaival sulin kívül, és mint aki ellenőrizgetné, hogy éppen mit csinálok, egyfolytában hátrafordult, és nézett. Ha elmegyek mögötte, akkor is rögtön megfordul és néz engem. Már többen is mondták, hogy "Hááát ***(az én nevem), ebbe még én is belepirultam!"

Hihetetlenül jó érzés, mivel ő a titkos szerelmem, már egy jó ideje.

Viszont meghallottam, hogy van barátnője egy pár hónapja. Állítólag szakítottak, de újra együtt vannak.

Most akkor szerintetek van esélyem, vagy a fiúknál ez egy ilyen tipikus "Bejön a csaj, és bámulom is, de nem járnék vele!"?? Segítsetek, annyira tehetetlennek érzem magam!! :(

Ő 18, én 15(3 hónap múlva leszek 16)


2010. máj. 22. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, van esélyed
2010. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StephanieXx ***** válasza:
VAN BARÁTNŐJE.Nem mindegy?
2010. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
leírtak alapján nagyon sok esélyed van nála hogy összejöttök, még akkor is, ha van már "barátnője"
2010. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
te mit szólnál ahhoz ha a te pasid csinálná ugyanezt? h mást nőket méreget és esetleg a csaj bepróbálkozna? valószínűleg mély nyomot hagyna benned. nekem az a mottóm hogy ne csinálj semmi olyat ami neked rosszul esne. ne foglalkozz vele.
2010. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Képesek a fiúk is arra ugye, hogy otthagyjanak egy kapcsolatot egy másik lányért? :)


Köszönöm a gyors válaszokat!!

2010. máj. 22. 15:26
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nekem is rosszul esne, ez tény.

De azt mondják, hogy ha látták őket együtt, akkor is csak annyi volt, hogy "Cső!", semmi más.

2010. máj. 22. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
ne keresd a társaságát, ha télleg érdeklődik irántad akkor ő is keresi a társaságod.próbáld meg... és amúgy lehetséges, hogy csak bámulni szeret.. viszont a csajával nem hiszem, hogy a legjobb a kapcsolat..ettől még nem feltétlenül akarhat tőled valamit.
2010. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen, én is erre gondolok mindig elsősorban...sajnos.. :/


köszönöm a te válaszodat is!!

2010. máj. 22. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nálam lenne az hogy a barátom más lányt nézeget én megkérdezném h szeret-e még teljes szívéből és ha csak egy kicsit is tétovázik akkor tudnám h teccik neki az a lány és nekem lehet jobb lenne ha inkább otthagyna minthogy tudjam h már nem úgy szeret mert van más..azért ne legyen velem mert sajnál vagyis ezt úgy értem h annak a lánynak lehet jobb lenne ha otthagyná a fiú és veled lenne mert úgyis csak szenvedne meg ígyis...
2010. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ezt megértem. sőt, én is így cselekednék, de azóta másokat is kérdezgettem, és volt már tavaly is egy lány, akit így bámult, és akkor is volt már barátnője.

multkor láttam őket ketten, akkor is nézett, de én alig mertem ránézni, mert féltem, hogy a lány kettécsap. :S:S

2010. jún. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!