Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjek? Lehetőségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek? Lehetőségem nem nagyon van rá, ráadásul nem is vagyok vmi nagy önbizalommal megáldva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a suliban nem foglalkoznak velem a fiúk,nem érdeklem őket,mert nem vagyok "vagány".Tehát nem cigizek,nem rúgtam még be sose,nem járok bulizni és "stréber" vagyok(pedig csak szimplán tanulok,mert érdekel a jövőm).Akivel meg lenne lehetőségem dumálgatni,az olyan is,hogy vele is csak a tanulásról lehet beszélni..:S

A szüleim nem engednek el bulizni(meg is értem a mai világban,de azért kicsit szabadabb is kezelhetnének,mert nyáron is 7-re haza kellett mennem:@).A környéken meg azok laknak akik a suliba járnak és "vagányak",tehát nem foglalkoznak velem.:S

Már annyira vágyom egy kedvves,megértő fiúra,de így esélyem sincs.Az önbizalommal nincs nagy gond,csak ha vki beszól rosszul érzem magam,és mint egy kártyavár összedől minden önbizalmam.:$

Ha jól sejtem 2dolog maradt,az interneten való ismerkedés,amit nem szeretek,mert mindenki webcam-ozni akar és a türelem,hogy várjak,mert majd jön vki aki felfigyel rám.

Igen ám,de nagyon nehéz...nem tudom mihez kezdjek...

Kérlek adjatok tanácsot,hol és hogy ismerkedhetnék normális fiúkkal akik felnéznek rám.

14/L


2009. máj. 2. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja egyébként még nem volt barátom.:$ pedig már nagyon szeretném.próbálom elterelni a figyelmem,de nagyon sokszor álmodok fiúkkal:S

Egyébként nem az a célom,hogy végre vkivel csókolózzak és ágyba vigyen,hanem hogy legyen egy barátom aki szeret...

2009. máj. 2. 18:40
 2/6 A kérdező kommentje:
ismerkedni,flörtölni szeretnék,rátalálni egy fiúra aki szeret...de nem megy ha lenéznek.:'(
2009. máj. 2. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy nem vagy "menő" vannak normális fiúk is :)


16/F

2009. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

engem nem az zavar h nem vagyok menő,hanem h esélyem sincs ismerkedni,mert a környezetemben lévő fiúk vagánynak gondolják magukat és nem foglalkoznak a normálisakkal(mint én.)

A szüleim nem engednek el nagyon...

Így hiába vannak normális srácok,esélyem sincs megismerni őket:'(

2009. máj. 3. 08:55
 5/6 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2009. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

itthon:P

Gyöngyös.:D

2009. máj. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!