Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes bi lánnyal kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bi lánnyal kezdeni?

Figyelt kérdés

A lány, aki leginkább tetszik, elmondta, hogy lányok iránt is ugyanúgy érdeklődik. Persze ettől még semmi nem változott bennem iránta, sőt még érdekesebbnek találom mint embert, de nem tudom, egy párkapcsolatban ez jelenthet-e majd valamilyen akadályt.


(Kérem a "társadalom szeméttye" és a "csináljátok hármasban" jellegű hozzászólásokat mellőzni. Köszönöm.)


2009. máj. 2. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan milyen akadályra gondoltál?

Szerintem az, hogy valaki alkalmas-e egy komoly kapcsolatra, független a szexuális beállítottságtól. Próba, szerencse. Egy hetero lány is ugyanúgy össze tudja törni a szíved, ha nem jobban.

22/L, hetero

2009. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most attól tartasz, hogy több a potenciális lehetőség a megcsalásra, akkor megnyugtatlak: ha belédszeret mindegy, hogy 2.000.000.000 vagy 4.000.000.000 emberrel csalhatna meg, nem fog...
2009. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Sejtettem is, hogy hasonló lesz a válasz.


Igazából nem attól félek, amitől írtad. Hanem hogy ha valaki biszexuális, annak egy párkapcsolatban vannak-e akármilyen vonzatai. De konkrétumra nem gondoltam, ezért kérdeztem, hogy vannak-e?


Természetesen tudom, hogy egy hetero lánynál is épp annyi esély van a megcsalásra, és hogy mások is törnek össze szíveket, mint ahogy az enyémet is rendszeresen. :)


Kicsit most kínosan is érzem magam, hogy ebből akartam bármilyen következtetéseket levonni.

2009. máj. 2. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi működni fog mert a biszex nem csak a lányokat ahnem a pasikat is ugyanúgy tudja szeretni és ő is tud szerelmes lenni beléd...szal viselkedj vele ugyanúgy mint atöbbivel...képes szeretni téged ,,,
2009. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
am nekem van egy bi bnőm. én lány vagyok és előfordult már h csókolóztam vele, és persze nekem ez nemjelent semmit mer nem tudnék csajba beleszeretni.. de őt ismerem jól és van egy 7 hónapos kapcsolata egy sráccal, de mellete csajozik is. Szal velem is akart járni, mondván h csak a szeretetről szól az egész, de nekem nem menne. Nem tudomh a pasija h viseli ezt de úgytűnik beletörődött h osztoznia kell rajta lányokkal. vagy csak simán nemzavarja, nemtudom xD ezzel nem lelombozni akarlak, csak mondom h van ilyen is
2009. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó, azt nyilván nem gondolom, hogy ha a lány az én barátnőm lesz, akkor mellettem fogja hajkurászni a lányokat. Sőt nem is gondolom, hogy ez probléma lenne, és ebben az itteni válaszok is megerősítettek. :)


Ja amúgy 24/F

2009. máj. 3. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!