Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes egy olyan lánnyal párkapcsolatot kialakitani, akiről azt hallottam, hogy lefeküdt már egy pár sráccal, mégis 1 hete együttvagyunk, mivel nagyon tetszik, és tudja, hogy nem a szexre megyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 02:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mire mész?Gazdag a bige,vagy mi?Nem értem.
2010. dec. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert több barátja volt, még nem jelent semmit. De ha egy lotyó, csak akkor érdemes, ha a teste kell 1-2 alkalomra, egyébként meg nem...
2010. dec. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg jobban és dönts te!
2010. dec. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy 13 éves, vagy 23?

És hogy viselkedik?

2010. dec. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a múltban anno kiélte magát, de mostmár megkomolyodott, és minden vágya egy komoly kapcsolat. Szerintem ne ez alapján dönts, hogy sok partnere volt. Adj neki egy esélyt, ha annyira tetszik neked!
2010. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Az nem baj ha szereti a szexet-gondolom te is?


reméljük benned többet lát

2010. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Nagy Tesó válasza:
46%
Kúrvából lesz a legjobb feleség :)
2010. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ valóban, hogy hány éves... most az hogy 20 évesen volt egy két pasija az még nem jelent semmit, ismerd meg jobban azt tudom tanácsolni, és akkor majd te is látod milyen is valójában:)
2010. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok a lány pedig 18...és én nekem tényleg nem szexre kell hanem meg akarom ismerni jobban,csak zavar a tudat hogy rossz dolgokat hallottam róla :/ persze a szex jó dolog de nekem mégsem elsősorban a szex miatt kell..mikor rámmászott először,ezt közöltem is vele,és nem hogy ott hagyott,hanem sztem még jobban belémzúgott...(nemtudom)-segitsetek :/
2010. dec. 22. 12:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Talán lehet ebből majd még szerelem, hogy gondolja, hogy "te más vagy, mint a többi", de szerintem ettől a csajtól nem lehet majd elvárni, hogy ne dugjon félre...Ez az én véleményem, de nem ismerem őt...Ráadásul ha féltékeny vagy, vagy rossz napod lesz, simán "rádunhat"...De a sexnek nem minden esetben árulja el, hogy milyen az ember, szóval ez csak egy gondolat volt, ami nem mindig igaz.
2010. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!