Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebböl lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebböl lehet valami?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, és nemtudom hogy most azok a jelek amiket felém mutat mit jelent :D

Az van hogy mindig mosolyog rám sokat hülyéskedünk meg stb...Persze ez még mindig csak barátság is lehet...

Egyszer volt hogy poénból ráütött a fenekemre ( XD ) .

Esetleg hogy tudnám szorosabra füzni a viszonyt? :)

ÉS lányok ti milyen tulajdonságokat kerestek egy pasiban és mire buktok a legjobban ??? :))


Fiu vagyok hogy érthető legyen :D


( jah és nem kell barom válaszokat irni hogy felkerülj a FuckYeah-re :D )


2011. okt. 17. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Poénból rácsapni egy srác seggére, hát nem tudom; én nem csinálnám az biztos. (Kivéve ha van már bennem pár pohárral vagy fogadásból!) És h mit keresek egy fiúban: önállóság, jó humor, kedvesség, romantika(azért ne túl sok), ilyesmik. Remélem segítettem:)
2011. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen köszi az értelmes választ :))) ÉS amugy nem ivott semmit csak ugy rácsapott :P


( ha másoknak is van vélemény akkor irhatja )

2011. okt. 17. 20:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Még jöhetne pár vélemény :D
2011. okt. 19. 20:09
 4/6 cathilina ***** válasza:
Poénból ráüt a fenekedre? Ez elég Friend Zone-gyanúsan hangzik. Vagy legalábbis és nem így flörtölök...
2011. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom... Ha valamit akarsz tőle annak add jelét. Mond neki hogy "Úristen neked eddig is ilyen szép mosolyod volt?" vagy dicsérd meg csak simán. (:
2011. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:<
2011. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!