Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 leszek, es erzem lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 leszek, es erzem lassan kezd keso lenni. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

24 leszek es meg nem volt senki az eletemben. Valahogy sosem sikerult. De mostmar kezdek aggodni, hogy egyedul maradok, lassan mar csaladon kellene gondolkodonom, nem azon hogy mikor veszitetem el a szuzessegem es hogy mikor lesz az elso szerelmem. Annyi csalodas ert a lanyoktol (fokent elutasitasok) hogy teljesen szegyenlos lettem es az onbecsulesem es hatarozottsagom is kozelit a nullahoz es lanyok kozeleben teljesen zavarba jovok es teljesen gyerekesse valok. Esetlegesen hogyan tudnek ezen valtoztatni? Mert nem szeretnek egyedul maradni. Kicsit tulsulyos vagyok, de nem dagadt (magas is vagyok) eros is es sokan mondjak hogy annyira nem rossz kepu vagy kifejezetten kedves jokepu (vagy csak szepitenek)

Koszi a valaszokat

23-24/F


2011. okt. 17. 02:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

verted már a répát?

Onnantól kezdödik az élet sava borsa.

Úgyhogy ránts rá a gyíkra, mindennap, és elmulnak a félelmeid, hiddel!

2011. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves osszes valaszolo:

Barmilyen hihetetlen egy barban dolgozok, es ha flortolok is kb a masodik mondatnal elakadok es zavarba jovok. Munkam miatt az ejszakai elet ki van love. Turlelmem kezdem elvesziteni, de majd lesz valami mast nem tudok tenni. Szilvesztert kivettem surgos csaladi esemely miatt ;)

A csalad meg igen is fontos, karrierem mar megvan es a esetleges meg nem letezo eletem mellett is epiteni lehet seggnyalas nelkul. Mindenem megvan, haz, melo, kocsi is meglesz hamarosan. Szoval nem elek rosszul. Csak az a bizonyos onbizalom hianyzik.

Kedves utolso valaszolo: Azt hogy kiverem nem megoldals...a sexet mar regen nem szimulacios jatekkent szeretnem folytatni hanem Strategiai vagy FPS-kent (talan ezen a nyelven megerted a problemam) Lama vagyok a nokhoz es noob a parkapcsolatokhoz, ideje hogy prokent kezdjek hozza az eletemhez es kicsit AFK-ba menni hogy legyenk sok LOL es Rofl az eletembem Szoval GTFO.

2011. okt. 17. 13:19
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

”Én több mint 20 éven keresztül egy fillért sem fizettem a lányoknak mégis volt barátnőm, és azt is megengedték hogy hozzájuk érjek. Most 22 vagyok, és most nagyon komoly kapcsolatom lett egy lánnyal, ő az első akit például meghívtam enni a plázába. Tehát ez nem igaz, hogy a lányoknak feltétlenül fizetni kell, sőt ez a lány sem várta volna el, én hívtam meg magamtól. „


Szóval te már kerek két éves korod óta csajozol és még pénzed is van. Te hülye vagy? A hozzáérés alatt pedig nyilván nem azt értettem, hogy nem érintheted meg fizikailag.


”A szüzességed miatt pedig ne aggódj, nekem van egy pár ismerősöm, láttam már dolgokat, és tapasztalatból mondom, hogy a szexualitásnak a házasságban van a helye. Sokan ráfáztak már arra hogy felelőtlenül szexeltek, mert kényszernek érezték, vagy annyira kíváncsiak voltak, hogy kellemetlen következmény lett a vége. „


Aki tehát nem házas, az ne is dugjon? Azért óriási különbség van aközött, hogy egy 13 éves kislány felelőtlenül szétteszi a lábát, vagy egy kapcsolatban szexelnek a felek.


Gondolom te pontoztál le, de szerintem okosabb marattál volna, ha ezeket a baromságokat nem tárod a világ elé.

2011. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!