Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Velem van a baj, vagy mi van velem? Hogyan mondjam el neki, ami zavar?

Figyelt kérdés

2-2,5 hónapja szakítottunk a barátommal. Azóta megismerkedtem egy sráccal. Nagyon rendes gyerek mindig próbál a kedvembe lenni. És teljes mértékben a földön jár és korrekt. Tetszik is csak a fogai nem. Rosszak a fogai és ez engem zavar. Nem mondhatom neki, hogy menjen el és csináltassa meg, mert az milyen gáz lenne már. egyébként tényleg tök rendben van ápol is sőt olyat megcsinált miattam amit nem is gondoltam volna. De hogy lehetne utalást tenni, erre anélkül, hogy megbántanám?

Biztos gyerekes amit írok de ha szépek lennének a fogai egy szavam sem lenne. Mit tennétek a helyembe?

18/L


2009. máj. 1. 23:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bizony és a kopaszodást ne vegyük egy lapra a rossz fogakkal... Mivel bántottad meg? Tettél neki egy finom utalást? Jaj szegénykém nagyon nem irigyellek.
2009. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem tettem neki utalást. Csak tegnap amikor találkoztunk nyűgös voltam és semmi sem volt jó pedig ő a kedvembe akart járni. Aztán megbántottam a viselkedésemmel nagyon. Egyébként marha jóképű srác csak a fogai rosszak. De már nem is szándékozik velem bezsélni,mert megbántottam ugyh már zavarni sem zavarhatnak a fogai. De azért sajnálom mert baromi helyes úgy mellesleg.:(
2009. máj. 2. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!