Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy zavar hogy mindíg hozzá járnak a haverjai?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hónapja vagyok együtt a barátommal akivel nagyon szeretjük egymást és minden időnket ha lehet együtt töltsük....mikor ott vagyok nála éppen csókolóznánk kopogtatnak az ajtón aztán megint, van aki kopogtatás nélkül is bejön.Mikor ott vannak általába beszélgetnek stb...és a pasim mindíg csak mosolyog mikor minden 10 percben csak a kopogtatást haljuk. Ő is sokat jár a barátaihoz de ha megkérem akk később megy el vagy else megy. Hogy mondjam el neki hogy zavar????

Előre is köszi: Réka :)


2009. márc. 14. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen szituban hónapokon keresztül. Nálunk mondjuk durvább volt a szitu. Amikor épp szeretkeztünk, midig jött vki vagy a telefon csörgött. A párom mindig rohant a kedves haverhoz vagy felvenni a telefont :S Megelégeltem. Vita lett belőle. Nem tudtam vele megértetni, hogy vakarja már le őket, ne mindig velük foglalkozzon. Hozzáteszem ritkán találkoztunk, mert távkapcs. volt. Nem sikerült megértetnem vele, hogy mennyire bánt a dolog, hogy bár annyira keveset vagyunk együtt, akkor is mindig a haverokat választotta helyettem. Miért nem lehet nekik nemet mondani??? A vége szakítás lett. Kiderült, hogy nem is szeretett.
2009. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi...

Engem tuti h szeret mert ha a barátai is ott vannak akk legtöbbször csak velem foglalkozik...:)

Most fogunk megint pénteken talizni és akk megbeszélem vele biztos vok benne hogy megfog érteni..:)

2009. márc. 14. 13:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Deh azért engem tuti h jobban szeret mint a haverjait...ha a haverjai ott is vannak velem azért többet beszélget meg minden..:)
2009. márc. 14. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez eseteben sok sikert, bizonyára meg fog érteni és megoldódik a problémád.
2009. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!