Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Velem van a baj, vagy mi van velem? Hogyan mondjam el neki, ami zavar?

Figyelt kérdés

2-2,5 hónapja szakítottunk a barátommal. Azóta megismerkedtem egy sráccal. Nagyon rendes gyerek mindig próbál a kedvembe lenni. És teljes mértékben a földön jár és korrekt. Tetszik is csak a fogai nem. Rosszak a fogai és ez engem zavar. Nem mondhatom neki, hogy menjen el és csináltassa meg, mert az milyen gáz lenne már. egyébként tényleg tök rendben van ápol is sőt olyat megcsinált miattam amit nem is gondoltam volna. De hogy lehetne utalást tenni, erre anélkül, hogy megbántanám?

Biztos gyerekes amit írok de ha szépek lennének a fogai egy szavam sem lenne. Mit tennétek a helyembe?

18/L


2009. máj. 1. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finoman mondd meg neki, amit leírtál abból ítélve normális a srác. Biztos nem fog megharagudni. 17/f
2009. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Azt ugye tudod, hogy egy komplett (vagy minimum első fogsort) milliós nagyságrendekbe csinálnak meg fogorvosok?
2009. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nincs veled baj. Ez normális. Nekem is vannak olyan ismerőseim akik nagyon kedves, igazi jó emberek, de ha elnevetik magukat hihetetlen igénytelenül néznek ki. Ez nem olyan mint hogy valaki kancsal, pattanásos, ez igénytelenség. Nem két nap alatt lett olyan a fogsora, amilyen lett, és nem valószínű, hogy önhibáján kívül. Éppen ezért nem csoda, ha viszolyogsz tőle. Gondom kettesben sem vagy érte oda, de hogy rávigyorogjon az ismerőseidre, szüleidre... hát..

Nem milliós összeg megcsináltatni egy fogsort, édesanyám nem rég csináltatott felkapott orvosnál, beültetős hiper-szuper új fogakat, (nem a kiszedőset, anyám fiatal) köze nem volt a millióhoz még a feléhez sem. SZTKban is csinálnak ilyeneket, ha valaki nagyon akarja megoldhatja.

Sajnos nem igazán tudok tanácsot adni, pont ezért, mert egyrészt úgyis megbántódna, másrészt lehet, hogy még fel is háborodna, mint az előző válaszoló, hogy mit gondolsz mennyibe kerülne az neki.

Csak abban tudok segíteni, hogy ne érezd kellemetlenül magad, nincsen semmi baj azzal amit gondolsz.

Le lehet pontozni rossz fogúak!

2009. máj. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy ide írok,az elöttem lévő hozzászólótól szeretném kérdezni,h. milyen tipusú beültetés volt? mennyibe kerül? érzéstelenítésben is megcsinálják-e? meddig kell várni?(fog nélkül) meg ilyeneket ha megírnál nekem,mert nagyon érdekel,sajnos:(
2009. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy nagyon megkedveltem csak ez az egy zavar de nem akarom megbántani. De most ott tartunk hogy annyira megsértettem, hogy az sms-re sem válaszol.:(
2009. máj. 2. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

es mielott oszejottetek nem lattad hogy mienek a fogai? ... pff ... ha szeretsz valakit akkor azzal a hibaval eltudod fogadni ....

es ha pl oszjosz egy ojan pasival aki tok jol nez ki ... es majd 20 ev mulva elkezd kopaszodni,felszed 30 kg-t,es kihullanak a fogai akkor mit csinalsz?elvallsz?

2009. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne szólj neki, vagy max vmi nagyon finom utalást. amúgy hány éves a srác?
2009. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem jöttünk össze éppen ezért mert ez zavar benne. És nyilván nem fogom ott hagyni a barátomat ha szeretem akár mi változik benne de talán addigra eljutunk egy olyan pontig amikor nem sértésnek veszi hanem elfogadja és változtat rajta. Utolsó válaszolónak meg 25 éves.
2009. máj. 2. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Az implantációról érdeklődő kedves hozzászólónak:

Küldök itt egy linket, ebben részletesen le van írva hogyan csinálják, fotók meg minden. Anyunak ilyen fajta lett csináltatva, nem itt, itt árak sincsenek. [link]


Ez a másik link pedig egy másik fogorvos honlapja, ő vidéki, az árai szerintem normálisak, nem olcsó, de nem is drága, én fogszabályozást tervezek nála, bár nem helybeli vagyok, de elég sok rendelő árait megnéztem és ezt korrektnek tartom odautazással együtt is. Azért nem írok árakat, mert fogorvosonként változó én ezzel akkor szembesültem, mikor láttam, hogy van aki dettó ugyanazt a fogszabályzót ívenként 140ért van aki meg 400ért rakja fel.

Anya fogaival volt egy mizéria, mert két fogorvosnál volt, az első bénán csinálta meg neki, és arra hivatkozott, hogy ne is várja el, hogy ugyanolyanok lesznek a fogai mint előtte, a második viszont jól megcsinálta, csak úgy kellett egy ismerősnek beprotezsálni, mert nem nagyon fogad új pácienseket ugyanis folyton tömve van. A kettő orvos volt összesen úgy szűk 300-ba, de mondom függ attól, hogy hová mégy, mert baromi nagy különbségek vannak. (Pl kezelési tervkészítés ingyenestől 15ezerig stb :O )

2009. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hopsz lemaradt a második link:

[link]

2009. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!