Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethetek még mást is így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek még mást is így?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fiatal vagyok, meg még remélem lehetek szerelmes, de úgy érzem a volt barátomnál senki sem lesz jobb. Bármit megtettem volna érte, nagyon szerettem, és még szeretem is. Hogyan felejthetném el? Ismerkedni sem tudok, mert egyszerűen úgy érzem hogy senki se lesz jobb nála, Vele tudtam beszélgetni, viccelődni. Repült vele az idő. De összevesztünk ,minden kapcsolatot megszakított velem. nem tudom lesz e még ilyen érzésem. 18/L
2011. okt. 15. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, a világ legtermészetesebb dolga, hogy most ezt érzed. Hogy nála lehet nem is lesz jobb. De, lesz:)
2011. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Nyilván tudod, merre lakik tudod a címét, telefonszámát. Írj neki. Remélem, újra összejöttök. :)
2011. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 hónapig , de életem legboldogabb hónapjai, napjai voltak :) megcsalt sajnos :(
2011. okt. 15. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:

ha elmúlik a szerelmi bánat..akkor és csak akkor lehet... persze akkor már nem így fogsz gondolkozni,érezni:

"senki se lesz jobb nála"

nem egy RELATÍV méricskélés lesz a szívedben

(ill. ez nem is ott van, ez a racionális tudatban van)

hanem egy ABSZOLÚT tiszta szerelem :))

2011. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, akkor felejtsd el (2. válaszoló). Valószínűleg nem érdemel meg téged, ha ekkora paraszt volt. Hidd el: nem éri meg egy ilyenért bánkódni. Fel a fejjel. :)
2011. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megcsalt, és úgy gondolod nem lesz nála jobb?
2011. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom el kéne felejtenem, de én tényleg nagyon szerettem..... és fáj hogy ezek szerint ő nem.
2011. okt. 15. 20:38
 8/15 A kérdező kommentje:
napokat sírok át miatta, ez se normális dolog ...
2011. okt. 15. 20:40
 9/15 anonim ***** válasza:

Őt csak másik szerelemmel fogod elfelejteni(nem másik csávóval)

Hosszú időnek nézel elébe,de ne pazarold el!!!

És amúgy is nőből vagy ,szóval eleve hogy csajból vagy így képes vagy egyszerre több pasit is szeretni....

2011. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én sok zenét hallgattam és majdnem megbuktam de ő végig azthitte hogy leszarom az egészet és nem érdekel(akkor ezt is akartam...) de rengetegszer eszembe jutott mindenről, de szép lassan vége lett, új barátok, új emberek,társaság segíthet, de ez nem azt jelenti hogy hanyagold el a legjobb barátnődet meg ilyenek...

1 kis kíváncsiság: mióta szakítottatok?

2011. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!