Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú tesi órán kigáncsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú tesi órán kigáncsol, miért nem segít fel?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyunk. Vagy háromszor felbuktatott, véletlenül. Elég csúnyán estem, végignyaltam a termet. Még csúsztam is, aztán hanyatt vetődtem. Szóval lehet, hogy rosszul érezte magát, mivel nem szándékos volt? Csak mert nem utáljuk egymást, sőt szoktunk néha beszélgetni is. Elég értelmes, szóval nem értem. A harmadik esésnél végül már egy haverom szedett fel... Aztán már nem nagyon szólt hozzám, és nem is mosolygott. Miért?
2011. okt. 14. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
na figyu azér mer kb bejösz neki ezér am bunko idiota f@&z h nem segit fel egy lányt én a te hejedbe megtudnám h szeret e v nem h nem ak nem beszélni vele am h ogen ak reteremte.i ............ nm
2011. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert megtudta hogy a UNIX és a C atyja is meghalt ugyan akkor együtt érez azzal a kb 3000 áldozat családjával akik szept 11. 2001-be vesztették életük.


egyébként honnan tudjuk mit éreznek az ilyen retardált emberek?

2011. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!